ZAHÁJILI JSME PROPAGACI

Při příležitosti legendárního závodu 300 Zatáček Gustava Havla v Hořicích jsme ,,odstartovali“ propagaci The Legends Rock Fest pro rok 2013.

PROPAGACE napříč celou ČR

K vidění jsou billboardy, venkovní bannery, bude vylepeno na tisíce plakátů, k osobnímu rozdávání je připravena více než desítka tisíc letáků, mnoho fanoušků se těší z nového modelu trička a sady nových samolepek. Informační materiály se postupně objeví nejen v celém Královéhradeckém kraji, ale také ve všech koutech České republiky. Trička je možné objednat pře sekci TRIČKA.

Propagace bude gradovat televizní reklamou na TV FAJN ROCK, spotovými kampaněmi na Rádiích RÁDIO ROCK a ČERNÁ HORA, spoluprací s tištěnými médii SPARK, DENÍK, GOLEM PRESS, webovým portálem ROCK PALACE a desítkami dalších médií. Některé z nich najdete v sekci PARTNEŘI.

PODĚKOVÁNÍ POMÁHAJÍCÍM DOBROVOLNÍKŮM aneb Připojte se i VY

Tímto příspěvkem chceme poděkovat především celé řadě dobrovolníků, kteří nám s propagací pomáhají. Všichni věnují pomoci s propagací nemalé úsilí a je jasně vidět, že jejich hlavním motivem je vztah k tomuto festivalu, k dobré hudbě, ke kapelám, které mají rádi, a snaha umožnit i ostatním lidem bezvadné setkání a celovíkendovou zábavu. Kdo se chce přidat, neváhejte, sdílejte různé info z fest webu a stránky festu na FACEBOOKU. Šiřte informace o akci, jak se jenom dá. I zde platí, a víc než jde jinde, jaké si to uděláme, takové to budeme mít. Mnohé z aktivit dobrovolníků již nyní najdete v sekci FOTOGALERIE/ PROPAGACE 2014.

PODĚKOVÁNÍ REKLAMNÍM PARTNERŮM aneb Nepropásněte zvýhodněný předprodej

Znovu tímto chceme poděkovat reklamním partnerům, díky kterým je možné celý festival s jeho bohatým programem a službami pořídit v předprodeji do 30. června 2014 za zvýhodněnou cenu 420,-Kč. Vstupné na celý festival na místě bude činit 490,- Kč. Vstupné na jednotlivé dny, možnost slev, výhod a dalších kompletní informace najdete v sekci VSTUPENKY.

I když je prodej vstupenek zajištěn v místě festivalu v dostatečné míře, vstupenky v předprodeji vycházejí v každém případě cenově nejvýhodněji. Prvních 100 účastníků na pokladně, s lístkem z předprodeje, jako dárek navíc získá festivalové tričko. Doporučujeme proto využít zvýhodněného předprodeje do 30. června. Všechny informace k získání zvýhodněné vstupenky v předprodeji najdete nejen na našem fest webu, ale i na webovém portálu www.ticketpro.cz

SOUTĚŽ O EXKLUZIVNÍ CENU

V loňském roce nám od vás fanoušků přišla opravdu řada krásných a zajímavých fotografií. To nás inspirovalo k vyhlášení soutěže ,,O nejatraktivnější fotografii propagující festival“. Dlouho jsme přemýšleli, čím bychom opravdového fanouška, autora nejzajímavější fotografie, mohli co nejvíce potěšit. A pak nás to napadlo. Autora nejlepší fotografie odměníme volným vstupem do VIP stanu pro 2 osoby, tedy k účinkujícím, po celou dobu festivalu. Při sobotním večeru jej odměníme festivalovou plaketou a ještě „přihodíme“ volné vstupenky na bobovou dráhu do Špindlerova Mlýna. No a jaký bude postup k získání těchto cen?

Vyhotovenou fotografii docela jednoduše nasdílejte na facebook profil Legendy Rock Fest. Ze všech takto zaslaných fotografií vybereme 5 nejzajímavějších. Ty potom umístíme na facebook a o konečném vítězi nerozhodne nikdo jiný, než vy sami. Fotografie s největším počtem like zvítězí.

Při loňském ročníku nám dorazily fotografie s festivalovým tričkem z nejrůznějších konců světa, s materiály pod vodní hladinou, na souši i ve vzduchu, na autech nebo motocyklech, až po tvorbu na vlastním těle. Fantazii se meze prostě nekladou. Jako inspiraci připojujeme 3 fotografie z předchozích ročníků. Foto propagující jakkoli letošní ročník posílejte do 20. června 2014. Pak spustíme 3 týdny na like. A hned poté 14. července, tedy týden před festem, oznámíme vítěze. Dva dny s kapelami ve VIP stanu a další ceny za to určitě stojí. Přejeme hodně originálních nápadů.

Inspirace fotografií propagující festival 2013. Pod vodou, z cesty na Sněžku, u sopky na ostrově Fogo

 

 
 
previous next
X