Doprovodné akce

V průběhu programu

  • Po každém vystoupení následují  AUTOGRAMIÁDY přímo u pódia.
  • Ani v rámci letošního festivalového ročníku 2018 nebude chybět ojedinělá SOUTĚŽ O DIVÁCKY NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ KAPELU. Nově vyhlašujeme soutěž o NEJORIGINÁLNĚJŠÍ FANS KLUB kapely (trojice),  kdy nejúspěšnější tři trojice budou odměněni hodnotnými cenami.

Fanoušci, kteří budou chtít podpořit svoji kapelu, spolu s identifikačním páskem, obdrží na pokladně kuličku. Každá kulička znamená jeden hlas! Za vstupem do areálu bude umístěn soutěžní stánek. Ve stánku pak šestnáct nadepsaných baněk. Každá kapela bude mít svou nádobu a je na každém  z diváků, které z kapel svou kuličku, a tím i svůj hlas přidělí.

Soutěž bude probíhat od chvíle otevření areálu a potrvá do začátku vystoupení Traktor. Tedy do soboty 20:00 hod. V průběhu vystoupení proběhne součet hlasů a po vystoupení dojde k oficiálnímu vyhlášení kapely s největším počtem kuliček – tedy vámi odevzdaných hlasů. Kapela s největším počtem bodů se stane vítězem svých festivalových fanoušků The Legends Rock Fest 2018 a obdrží prestižní diváckou cenu, originální sošku vytvořenou renomovanou SPŠ kamenickou a sochařskou Hořice,  se symbolem festivalu.

Pro rok 2016 se připravuje ŘADA NOVÝCH DIVÁCKÝCH SOUTĚŽÍ  o ,,hodnotné ceny“.  Některé ,,vyhlásíme“ s dostatečným předstihem, jiné budou překvapením. Budeme vás včas informovat.

Mimocampové aktivity

  • Stejně tak v případě zájmu o mimocampingové aktivity je rozhodně z čeho vybírat. Nabízí se:
  • návštěva a odpočinek na unikátním koupališti a slunečních lázních Dachovy
  • projížďka na kole, in line bruslích,  či pěší procházku po nové cyklostezce, která spojuje světoznámé přírodní  sochařské sympozium s městem kamenné krásy
  • vyhlídku z Masarykovy věže samostatnosti,   ze které je výhled na celé Podkrkonoší
  • možnost projížďky po legendárním okruhu 300 Zatáček Gustava Havla
  • bezprostřední okolí nabízí rovněž celou řadu příležitostí pro cyklo a pěší výlety
  • z méně vzdálených míst jmenujme třeba ZOO Dvůr Králové n. L., Les Království (nejkrásnější přehrada v Čechách), Zvičina (vyhlídkový kopec, Raisova chata — občerstvení, dětské prolézačky),  rodný domek K. J. Erbena v Miletíně, Prachovské skály, Český ráj aj.

Užitečné odkazy

 

 
 
previous next
X