Vstupenky

PRO 9. ROČNÍK JE AKTUÁLNĚ K DISPOZICI LIMITOVANÁ EDICE 2 x 800 VSTUPENEK, TEDY JEDNODENNÍ, 800 ZVLÁŠŤ NA PÁTEK, 800 ZVLÁŠŤ NA SOBOTU. Jednodenní vstupenky lze pochopitelně libovolně kombinovat. PRO NÁKUP JEDNODENNÍCH VSTUPENEK JSOU K DISPOZICI I DÁRKOVÉ SETY PRO DVA. Na vstupenky z předprodeje se vztahují veškeré výhody a bonusy. Informace o limitované edici vstupenek zde, vše k zakoupení zde.

POZOR! POZOR! POZOR!
CELOFESTIVALOVÉ VSTUPENKY ZAKOUPENÉ PRO ROK 2020 ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI I PRO ROK 2021. PRODEJ DALŠÍ SÉRIE CELOFESTIVALOVÝCH VSTUPENEK (viz. níže) POZASTAVEN DO ZRUŠENÍ OPATŘENÍ LIMITUJÍCÍ NÁVŠTĚVNOST. OBNOVĚNÍ PRODEJE CELOFESTIVALOVÝCH VSTUPENEK JE V TUTO CHVÍLI ZNAČNĚ NEJISTÉ!!!

PŘEDPRODEJ LIMITOVANÉ EDICE DÁRKOVÝCH SETŮ 2020 ZA ZVÝHODNĚNOU CENU PRO 2 OSOBY
Předprodej vstupenek přes internet z pohodlí domova, snadno, rychle a ted‘ hned ☺
Set zahrnuje 2 x vstupenku, 2 x tričko dle vlastního výběru, bonus fest samolepka 2020  ZDARMA. Při aktuálně nejvýhodnější ceně celofestivalových vstupenek 674,-Kč/ ks (cena se bude zvyšovat)  ušetříte 200,-Kč.
PŘÍMÝ LINK PRO OBJEDNÁNÍ V NAŠEM OBCHODĚ

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK ZA AKČNÍ CENU
Předprodej vstupenek přes internet z pohodlí domova, snadno, rychle a ted‘ hned ☺
Aktuálně nejvýhodnější cena celofestivalové vstupenky 674,-Kč, (bude se zvyšovat)  Na každé 2 vstupenky bonus fest samolepka ZDARMA.
Po úhradě je vstupenka zaslaná přímo domů ZDARMA
PŘÍMÝ LINK PRO OBJEDNÁNÍ V NAŠEM OBCHODĚ

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK V CELOREPUBLIKOVÉ SÍTI TICKETMASTER
Cena 674,-Kč. Cena se bude zvyšovat.
PŘÍMÝ LINK NA VSTUPENKY V SÍTI TICKETMASTER

Vstupenky za akční cenu a limitovaná edice dárkových setů předprodeji zahrnují tyto další bonusy:

  • prvních 100 účastníků na pokladně obdrží navíc festivalovou placku s logem festivalu 2020 (50mm, neprodejná a limitovaná edice 100 ks),
  • každý účastník obdrží osmistránkové festivalové noviny s průvodcem a řadou užitečných informací a přehledem slev na další zážitkové aktivity
  • každý účastník obdrží památeční látkový ID náramek s vyšívaným logem festivalu
  • vstupenka z předprodeje zahrnuje dále možnost umístění stanu a parkování v zóně stanového městečka, kde je účtován pouze symbolický servisní poplatek 50,-Kč / auto a 50,- Kč / stan. Jednorázový servisní poplatek platí na celý festival.

 

 
 
previous next
X