Doprava

Autem a na motorce (+ parkování)

Město Hořice  se nachází v Královéhradeckém  kraji ve Východních Čechách. Přesněji řečeno leží zhruba na poloviční cestě mezi Hradcem Králové a Jičínem, a to ve vzdálenosti zhruba 25 km od obou měst.

Pokud přijíždíte do Hořic směrem od Prahy, máte na vybranou dvě cesty. Vzdálenost je u obou přibližně stejná, a to 100 kilometrů. První cesta vede po rychlostní silnici R10 do Mladé Boleslavi. Zde musíte z rychlostní silnice odbočit na silnici č. 35 směrem na Jičín, a po této silnici  dojedete až do Hořic.

Druhá cesta vede po dálnici D11 přes Poděbrady až do Chlumce nad Cidlinou. Zde sjedete z dálnice a pojedete přes Nový Bydžov, odkud je to již jen 19 km až do Hořic. Je možné také sjet již v Poděbradech a do Bydžova se vydáte přes Městec Králové. Je jen na vás, kterou variantu si vyberete.

Liberce je nejkratší cesta po silnici E 422 přes Turnov a Jičín až do Hořic. Ze směru Trutnov si jistě  každý zvolí cestu přes Dvůr Králové a Miletín.

jižní části republiky se do Hořic dostanete přes Pelhřimov či Jihlavu, a poté přes Havlíčkův Brod, Ždíreč nad Doubravou, Chrudim, Pardubice, Hradec Králové.

Brna jsou též možné dvě varianty. První je cesta na Letovice, Svitavy, Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice a Hradec Králové. Druhou možností je cesta po dálnici D1 až do Velké Bíteše. Odtud se již vydáte po silnici R 37 směr Žďár nad Sázavou, Ždíreč nad Doubravou, Chrudim, Pardubice až do Hradce Králové a odtud je to do Hořic již jen kousek po silnici E 422.

Pro veškeré  osobní automobily a motocykly je vždy operativně připravena dostatečná plocha (podle typu akce) pro parkování. U větších akcí, včetně stanového městečka.

Pohodlně vlakem a autobusem

Zdaleka nejpohodlnějším způsobem dopravy do Areálu Zahrada  jsou vlak a autobus.  Na vlakové i autobusové nádraží Hořice v P. se lze pohodlně dostat ze všech částí České republiky.  Opravdovou výhodou polohy Areálu Zahradu je to, že z obou nádraží je to do místa konání odhadem do 1km pěší chůze.  Veškeré informace o jízdních řádech  pro vlaky a autobusy snadno a rychle na www.idos.cz www.cd.cz.  

Cyklojízda, pěšky
V blízkosti Areálu Zahrada se nachází nová lávka, která vám umožní bezpečný přístup z centra města přes frekventovanou silnici I/35. Využití této lávky je ideální i pro cestu z obou typů nádraží a ze všech vzdálenějších míst celého města.

Taxi služby
Po dobu všech akcí je k dispozici taxislužba RZ TAXI Hořice.
Kontakt:
www.rz-taxi.cz
info@rz-taxi.cz
777 331 555, 602 473 972

Mapa konání, orientační plán

 

 
 
previous next
X