VYUŽIJTE PŘEDPRODEJ LIMITOVANÉ EDICE ZA AKČNÍ CENY

Přátelé, fanoušci, očekávaný předprodej na 12. ročník tradičního The Legends Rock Fest 2024 za NEJvýhodnější ceny je tady!

V nabídce najdete tradičně nejvíce poptávané dárkové sety pro dva, na kterých při jejich zakoupení ušetříte 200,-Kč. Pochopitelně včetně všech dalších nezanedbatelných výhod a bonusů, které tyto dárkové sety zahrnují.

Dále zde najdete samotné celofestivalové vstupenky, ale i vstupenky na jednotlivé dny. Při nákupu dvou a více celofestivalových vstupenek na našem e-shopu obdržíte samolepku ZDARMA (na každé dvě vstupenky jedna samolepka).

Při návštěvě našeho e-shopu najdete festivalová trička, postupně i další suvenýry, které jsou charakteristické tím, že se vždy jedná o limitované edice věnované originálně každému ročníku. Ceny limitované edice dárkových setů a vstupenek se budou postupně zvyšovat. Využijte proto všech výhod, které tento exkluzivní předprodej, vytvořený speciálně pro naše tradiční fanoušky, přináší.

Přejeme vám, ať je tato příležitost pro dvojí radost (tedy ve chvíli zakoupení, poté vlastním zážitkem) tou správnou volbou i pro letní jedinečnou zábavu.

Dodejme, že veškeré informace k limitované edici dárkových setů pro dva a vstupenkám najdete v předprodeji v sekci vstupenky. Dárkové sety a vstupenky v předprodeji si lze zajistit z pohodlí domova na našem e-shopu.

 

 
 
previous next
X