Tisková zpráva pro média

Pokud si již dnes plánujete program letní hudební festivalové sezóny, rozhodně si v kalendáři zakroužkujte třetí červencový víkend! Konkrétně datum 18. – 20. července 2014.

      Třetí ročník festivalu, na kterém se představí legendární kapely zlaté hudební éry ,,v konfrontaci“ s odhodlaným, energickým a nastupujícím mládím, se opět uskuteční v osvědčeném prostředí areálu u Masarykovy věže samostatnosti v Hořicích v Podkrkonoší, uprostřed legendárního okruhu 300 Zatáček Gustava Havla.

      V průběhu dvoudenního programu, který je do třetice, něco jako ,,The best of“, výběrem toho nejlepšího, se představí 16 kapel. Z hudebních legend budou zastoupeny ARAKAIN – 31 let, Miloš DODO Doležal (exVitacit), PUMPA – 32 let, ORIENT – 50 let! Jistě zdatně jim budou konkurovat kapely relativně mladé, mezi které patří česko-německá formace BITCH and CHIPS, liberecká parta NOBODY KNOWS, či BLUE ROCKET z Teplic. V silném ženském zastoupení se představí dívčí kapely The Agony, K2, dále zpěvačka Jane Razor se svojí kapelou JANESESSION (SK), či Monika Mondi Andělová za bicími v kapele EPITAF. Oproti tomu srdce mnoha dívek jistě povznese KAMIL STŘIHAVKA v doprovodu LEADERS. Atmosféra bude nepochybně gradovat i u současných rockových hvězd kapel ŠKWOR, DYMYTRY, DEBUSTROL či v regionu velmi populárního KOMUNÁLU.

      Jako součást doprovodného programu nebude chybět     populární divácká soutěž o nejúspěšnější kapelu, po každém vystoupení nezbytná autogramiáda a další doprovodný program. Například soutěž o nejlepší rock make up, možnost  slanění z 30 metrového jeřábu, ukázka vozidel Cabrio klubu ČR, připravuje se celá řada dalších novinek.

      Vstupenky za zvýhodněné ceny je možné si zajistit již dnes. Můžete si je zakoupit v předprodeji v celorepublikové  síti TICKETPRO za 390,- Kč do 1. dubna či za 420,- Kč do 1. července 2014. Vstupenku si můžete zakoupit i přímo na místě za 490,- Kč. Ceny vstupenek na jednotlivé dny budou ještě upřesněny. Prvních 100 účastníků, kteří se prokážou na pokladně vstupenkou z předprodeje TICKETPRO, obdrží jako dárek festivalové tričko, každý účastník se vstupenkou z předprodeje pak dostane „pamětní“ látkový ID pásek. Připraveno je opět velké množství parkovacích míst a stanové městečko – ZDARMA.

      Kultovní místo u Masarykovy věže samostatnosti s výhledem na celé Podkrkonoší poskytuje pestrý výběr ubytovacích kapacit, sociální a dopravní zázemí. Na místě  bude zajištěno občerstvení, stánkový prodej a další služby, které jsou k plné spokojenosti návštěvníků kapacitně a kvalitou prověřené zkušenostmi předchozích ročníků.

Návštěvníky ze vzdálenějších míst bezpochyby překvapí nádherná příroda zdejšího regionu. Blízkost unikátního koupaliště a přírodních lázní Dachovy. Možnost vyhlídky z Masarykovy věže samostatnosti. Příležitost k projížďce či procházce  po nedávno vybudované  cyklostezce, která je přivede až k  sochařskému parku na vrchu Sv. Gottharda, k lomu U svatého Josefa nebo k již zmíněným lázním Dachovy, s řadou možností  pro pěší, cyklo a lesní turistiku a další příležitosti pro celovíkendové aktivity pro jednotlivce i rodiny.

 

 
 
previous next
X