Služby na skvělé úrovni

Přátelé, kamarádi, podle vašich reakcí je nám velkým potěšením, že seznam potvrzených kapel naplnil vaše očekávání a každý si v něm našel své favority. Napříč různými styly – rocku, popu, metálu či punku – si každý přijde na své.

Hned po dobré muzice bývá největší zájem o informace, které se týkají kvality služeb, veškerého zázemí a doprovodného programu. Na co se tedy letos můžete těšit?

STRAVOVÁNÍ

V loňském roce se osvědčily speciality na rožni – kýty, steaky, kuřecí stehna, klobásy. A co se osvědčilo, to nesmí chybět, takže to tu bude opět ve stejné kvalitě se stejně příjemným personálem i letos.  Dále se můžete těšit na  pestrý výběr sýrů, maďarské langoše či na  delikatesu – škvarkové pomazánky. V areálu je rovněž restaurace s rozlehlou venkovní krytou i nekrytou zahradní terasou a dětským hřištěm. Podává se zde nejen tradiční česká kuchyně, ale i minutky a gurmánské speciality.  Vše v příznivých cenách. Nebudou chybět i různé a ochutnávky. Všechny služby jsou tím zdvojené, je možné si zajistit občerstvení přímo na hlavní ploše nebo v klidnějším prostředí mimo ní.

NÁPOJE

I zde bude rozhodně z čeho vybírat. Především bude připraveno v celém areálu osm stanovišť, od párty stanu po „osvěžovny“. Budou vybaveny vysoce výkonnou výčepní technikou, aby se Vaše chuťové pohárky dočkaly vybraného nápoje bez čekání ve frontách. Generálním dodavatelem piva se stane Novopacký pivovar, v restauraci se bude podávat Staropramen. Nealkoholické nápoje dodá forma Koli z Kolina, mimo jiné s nejoblíbenější malinovkou. Komu přijde k chuti něco tvrdšího, se sortimentem Vodka Amundsen, Fernet Stock, Magistr atd. se o Vás postará promo tým Božkov. Nebude chybět ochutnávka vín a medoviny, v minikavárně se setkáte  s výběrem dobrých káv.

OSTATNÍ PRODEJ

V zóně rock shopu bude k dispozici nabídka triček, CD, pásků a pestrý výběr nejrůznějších rockových doplňků a suvenýrů. Řadu překvapení chystá účast firmy zabývající se prodejem nejrůznějších světelných předmětů.  V okamžiku, kdy zazní největší hity, to budeme moci pořádně rozsvítit. Neměla by chybět ani čajovna a vodní dýmka.

UBYTOVÁNÍ, SOCIÁLNÍ ZÁZEMÍ

Jen  na málokteré akci najdete tak pestrý výběr možností k přespání a ubytování jako právě na The Legends Rock Fest. K dispozici je od zóny pro stany a karavany (zdarma), přes výběr různých typů chatiček a apartmánů. Kdo upřednostní ubytování hotelového typu, má jej   k dispozici ve vzdálenosti do 1 km. Stanové zóny, chatky a apartmány jsou přímo v místě akce.  Velkou přednostní je dostatečná kapacita kvalitního hygienického zázemí, tedy zděných toalet,  umýváren a sprch. Rezervace a informace k ubytování najdete v sekci průvodce/ubytování.

SOUTĚŽE, DOPROVODNÝ PROGRAM

Ani v rámci letošního ročníku nebude chybět ojedinělá soutěž o divácky nejúspěšnější kapelu. V roce 2012 vyhrála kapela Komunál. Konkurence letos bude veliká, uvidíme jak to  dopadne? Nově nás čeká páteční soutěž v rychlostním pojídání hořických trubiček, sobotní soutěž o nejlepší KISS makeup. Soutěž KISS makeup bude vyhlášena v kategorii čtyřčlenná kapela a nejlepší jednotlivec. Nejlepší makeupy budou automaticky odměněny volnou vstupenkou na další ročník, samozřejmě bude opět připravena řada cen. Také  bude zajištěna velmi osobitá autogramiáda a možnost vyfotografování se  s účinkujícími. Kdo zatouží po trošce adrenalinu, v areálu bude 30 – ti metrový jeřáb. Bude Vám dopřána možnost slanění či nevšední výhled z výšky. Kompletní informace k soutěžím a doprovodném programu  postupně upřesníme v sekci program/doprovodné akce.

DOPRAVA, PARKOVÁNÍ

Velikost plochy pro parkování automobilů u areálu je kapacitně naddimenzovaná a parkování je zde zdarma. Podrobné informace k tomu, jakou nejkratší cestu, jaký způsob dopravy nejlépe zvolit, nejdete opět v sekci průvodce/doprava.

PRODEJ VSTUPENEK

Chce-li si zajistit vstupenky za nejlepší cenu, pak ani chvilku neváhejte a využijte možnost jejich nejvýhodnějšího nákupu v celorepublikové síti poboček TICKETPRO. Do 1. července můžete lístek pořídit za 349,-Kč, na celou akci.  Prvních 100 účastníků na pokladně v místě akce, s lupenem z předprodeje obdrží dárek v hodnotě vstupenky (výběr z fest triček, CD atd.).  Lístek z předprodeje, kromě zvýhodněné ceny, má i další přednosti a výhody. Kompletní informace k cenám vstupného v předprodeji i na místě nejdete v sekci vstupenky a na stránkách www.ticketpro.cz

MOŽNOSTI MIMOFESTIVALOVÝCH AKTIVIT 

Areál (místo konání akce) má kromě veškerého zázemí opravdu jedinečnou polohu. Umožňuje a nabízí pestrou škálu víkendových aktivit pro celé rodiny. V blízkosti jsou možnosti koupání na unikátním koupališti a přírodních lázních Dachovy, vyhlídky z Masarykovy věže samostatnosti, projížďky či procházky po cyklostezce spojující pískovcový lom U sv.  Josefa, koupaliště Dachovy a přírodní sochařské sympozium. Motorkáři ocení možnost projižďky  po okruhu 300 Zatáček Gustava Havla. Nabízí se řada příležitostí pro cyklo a pěší turistiku,   s řadou dalších tipů na výlety do nedalekého okolí. Více informací najdete v sekci program/doprovodné akce.

Připravit dobrou akci je samozřejmě o kvalitním programu. Neméně důležité je však zajištění  co nejlepších služeb a zázemí. Akce je připravena pro všechny generace. Věříme proto, že si každý přijde na své. Některé z uvedených sekcí, především sekce věnované soutěžím a doprovodnému programu, budou postupně doplňovány. Věnujte proto, prosím, pozornost jejich aktualizaci.

Nezbývá než dodat: Nepropásněte přežitost k zvýhodněnému nákupu vstupenek v předprodeji TICKETPRO!

Již dnes se těšíme na bezva rockový víkend a na prima zábavu s vámi!

Organizační tým  –  1.  dubna 2013

 

 
 
previous next
X