SLUŽBY NA SUPER ÚROVNI

Přátelé, kamarádi,

podle všech vašich reakcí je nám velkým potěšením, že seznam potvrzených kapel naplnil vaše očekávání, kdy si v něm každý nacházíte svoji ,,srdcovku,“ a nehrozí, že by další program nepřinesl řadu nových a příjemných překvapení. Hned po dobré muzice je největší zájem o informace, které se týkají kvality služeb. Na co se tedy letos můžete těšit?

STRAVOVÁNÍ
V loňském roce u vás ,,bodovaly“ selátka na rožni, kýty, steaky, kuřecí stehna, klobásky. A co se osvědčilo, to nesmí chybět, takže ve stejné kvalitě se stejně příjemným personálem budou opět. Z klasiky nebude chybět maďarský langoš, bramboráky, Asia bistro s nudlemi, gyros, ze sladkého pak palačinky a další delikatesy a speciality. S maximální pečlivostí jsme si dali záležet, aby catering poskytoval celou šíři plnohodnotné nabídky, od snídaně po večeři, a to po celou dobu festivalu, při dosažení co nejpříznivějších cen.

NÁPOJE
I zde bude rozhodně z čeho vybírat. Především bude připraveno na devět stanovišť, od párty stanu po osvěžovny v celém areálu. Budou vybaveny vysoce výkonnou výčepní technikou, aby se vaše chuťové pohárky dočkaly vybraného nápoje bez čekání ve frontách. Chceme vám nabídnout to nejlepší z našeho regionu, se značkami zlatavého moku vybranými speciálně pro festival, generálním partnerem je nám Novopacký pivovar. Nealkoholické nápoje dodá firma Koli z Kolina, mimo jiné s nejoblíbenější malinovkou, či Cola Gold. Vše opět v příznivých cenách, kde v nabídce převažuje cena jednotná 25,- Kč za vybraný tip nápoje. A protože jsme v krásné přírodě, nemůže chybět ,,volání divočiny“ v podobě ledově vychlazeného Jagermaistru, který vám budou po celý festival servírovat přitažlivé hostesky. Dále nebude chybět široký výběr míchaných nápojů, medovina či mini kavárna s výběrem dobrých káv.

OSTATNÍ PRODEJ
V Zóně rock shopu bude k dispozici nabídka triček, CD, pásků a pestrý výběr nejrůznějších rockových doplňků a suvenýrů. Specialitou vyrobenou výhradně pro tuto akci bude originální energy drink s názvem ROCK ENERGY, který se jistě stane i cenným suvenýrem.
Oproti loňsku je připraven mnohem větší počet nového modelu festivalového trička. Vloni byly rozebrány během první hodiny, letošní počet, doufejme, pokryje zájem všech zájemců a fanoušků.

UBYTOVÁNÍ, SOCIÁLNÍ ZÁZEMÍ
Jenom na málokteré akci se setkáte s pozorností, která je věnována všemu zázemí, právě tak, jak je tomu na The Legends Rock Fest. Od zóny pro stanování, parkování a karavany ZDARMA, po pět kempů, zasazených do krásné přírody a poskytujících pestrý výběr různých typů chatiček a apartmánů. Kdo upřednostní ubytování hotelového typu, to je k dispozici ve vzdálenosti do 1km. Stanová zóna a parkoviště je v podstatě přes cestu od festivalového dění. Chatky a apartmány jsou de facto bezprostředně na místě a po ruce. Velkou přednostní je dostatečná kapacita kvalitního hygienického zázemí, tedy zděných toalet, ale i umyváren a sprch. Rezervace a informace k ubytování najdete v sekci průvodce/ubytování.

DOPRAVA, PARKOVÁNÍ
Velikost plochy pro parkování automobilů u areálu je kapacitně naddimenzovaná a rovněž je k dispozici zdarma. Podrobné informace k tomu, jakou nejkratší cestu, jaký způsob dopravy nejlépe zvolit, nejdete opět v sekci průvodce/doprava.

MOŽNOSTI MIMOFESTIVALOVÝCH AKTIVIT
Areál místa akce má kromě veškerého zázemí opravdu jedinečnou polohu. Umožňuje a nabízí pestrou škálu celovíkendových aktivit pro celé rodiny. V blízkosti jsou možnosti koupání na unikátním koupališti a přírodních lázních Dachovy, vyhlídky z Masarykovy věže samostatnosti, projížďky či procházky po cyklostezce spojující pískovcový lom u Josefa, koupaliště Dachovy, přírodní sochařské sympozium. Motorkáři ocení možnost projížďky po okruhu 300 Zatáček Gustava Havla. Nabízí se mnoho příležitostí pro cyklo a pěší turistiku, s řadou dalších tipu na výlety do nedalekého okolí. Více informací najdete v sekci program/doprovodné akce.

DOPROVODNÝ PROGRAM, PRODEJ VSTUPENEK
Popisu doprovodného programu je věnován celý předchozí příspěvek na hlavní straně- novinky. Doprovodný program je příležitostí k řadě soutěží o zajímavé ceny, neméně k možnosti osobního setkání s účinkujícími. Pro letošek jsme nově navíc připravili 3m vysoký! Symbol rocku. Fotografování se i v tomto směru stane jistě cenným skalpem. Seznámení se s doprovodným programem rozhodně stojí za to. A co vstupenky? Kdo nestihl předprodej, ničeho se nebojte. Na místě je jich připraveno dost pro všechny. Ceny k nim najdete na: http://thelegendsrockfest.cz/vstupenky/

Připravit dobrou akci je samozřejmě o dobrém programu. Neméně však ovšem také o co nejlepších službách a zázemí. Akce je připravena pro všechny generace. Věříme proto, že si každý příjde na své. Nezbývá proto než se postavit nudě čelem, dorazit a pořádně si to užít. Jinak se již těšíme na hezký víkend a na prima zábavu s vámi.

Organizační tým, červenec 2014

 

 

 
 
previous next
X