Senzační 5.ročník

Přátelé, kamarádi,

malé jubileum senzačního 5. ročníku je za námi, vzpomínky na něj, to platí i pro předchozí festivaly, zůstanou navždy živé a nikdo nám je již nevezme. V programu neusilujeme o žádné experimenty. Jde nám o kvalitní českou muziku se suprovou zábavou, a to od první po závěrečnou minutu festu. O to více nás těší, že právě za takovou zábavou, v konkurenci stovek jiných festivalů, vám stojí za to cestovat k nám přes celou republiku. Jsme také potěšeni, že za osobitou a přátelskou atmosférou jezdí doslova všechny věkové generace a stále častěji i celé rodiny. Rockový svátek se pro všechny stává příjemnou příležitostí pro malou dovolenou a relax jak se patří .

Připomeňme, že letos se divácky NEJúspěšnější kapelou stala opět kapela Dymytry, která si díky vašim hlasům již potřetí za sebou odváží prestižní cenu určenou pro divácky Nejúspěšnější kapelu. A jsou to právě divácké ohlasy, které se stávají rozhodující pro sestavení programu, jsou to právě vaše náměty, které již nyní formují a budou formovat podobu 6. ročníku v roce 2017.

V tuto chvíli s radostí oznamujeme, že 6. ročník se uskuteční v termínu – pátek 21. a  sobota 22. července 2017, na místě, které již důvěrně znáte. To znamená v Hořicích v Podkrkonoší v areálu ,,U věže“. Kompletní program bude včas zveřejněn a zvýhodněný předprodej vstupenek na festival bude spuštěn nejpozději  15. listopadu 2016. Ve stejném čase můžete opět získat dárkové sety, v závěru roku ve vánočním čase (vhodný dárek) se budou určitě hodit .

Každý ročník je vždy něčím nový a přináší řadu zajímavých námětů. Pro příští rok 2017 se daleko více zaměříme na výběr dodavatelských služeb. Již nyní máme plné hlavy novinek, tak abychom co nejvíce naplnili vaše představy . Pokud si chcete zkrátit čas čekáním na další fesťák a chcete si připomenout ten letošní jubilejní pátý ročník, připojujeme několik foto z roku 2016. Děkujeme všem podporovatelům, pomáhajícím dobrovolníkům a partnerům! Již teď se na všechny účastníky festivalu, fanoušky i příznivce rockové hudby moc těšíme !

 

 
 
previous next
X