PROGRAM 2017 JE TADY! PŘEDPRODEJ SPUŠTĚN!

Program 2017 je tady! V našlapaném programu tradičního festu nebudou ani při jeho 6. ročníku  chybět známé hitovky, srdcovky, rockové legendy či energické a odhodlané mládí české hudební scény. I tentokrát se můžete těšit na tradiční soutěž o divácky nejúspěšnější kapelu, která si podle ohlasu fanoušků odveze  prestižní festivalovou cenu. Opět se uskuteční  soutěž o nejoriginálnější fans klub a  připravujeme  i  další doprovodný program.

Pro kohokoli, kdo tento fest již objevil, jej jistě není třeba  představovat. Kdo se jej chystá navštívit poprvé, zjistí, že od první minuty na něj doslova dýchne osobitá, přátelská  a neopakovatelná atmosféra. Tu dokresluje nepřehlédnutelná festivalová kulisa, s nezaměnitelnou a originální image celého festu. Těší nás účast všech věkových generací, od mladé, střední až po starší generaci, včetně dětí a celých rodin, pro které se akce stále více stává malou letní dovolenou s nabitým programem. Zde se baví prostě všichni.

Předností je pestrý výběr ubytovacích kapacit (budeme je ještě doplňovat),  dostupnost kvalitního sociálního zázemí a veškerých služeb, které budou pro rok 2017 navíc obzvlášť pečlivě vybírány. Účastníci festu vítají možnost blízkého koupání,  zasazení festu do krásné  přírody,  možnost výletů za řadou zajímavých míst v nedalekém okolí. Pro držitele vstupenek z předprodeje bude opět zdarma připraven festivalový zpravodaj, s uvedením přehledu vyjednaných slev, s příležitostí využití dalších zážitkových aktivit.

Právě  tyto přednosti přilákají do Hořic v Podkrkonoší každoročně návštěvníky ze všech  koutů  České republiky. Ti pak rockový festival hodnotí  jako nejvydařenější akci sezóny.  Mnozí jej dokonce s nadsázkou přirovnávají ke snu, ze kterého se jen neradi probouzejí.

EXKLUSIVNÍ PŘEDPRODEJ SPUŠTĚN!

A jak se říká, štěstí přeje připraveným. Nenechte si proto ujít tradiční ,,limitovanou sérii vstupenek za akční cenu, možnost zvýhodněných setů pro dva, obojí s řadou bonusů.“ Exklusivně v tomto, právě spuštěném, předprodeji! Prvních 100 účastníků na pokladně obdrží navíc malý festivalový vak s tištěným logem. Každý účastník se vstupenkou z předprodeje získá také pamětní látkový náramek s logem festivalu. K tomu dostane zdarma festivalový  zpravodaj s řadou užitečných informací a přehledem slev na další zážitkové aktivity. Umístění stanu ve stanovém městečku je rovněž v ceně. Informace ZDE.

Vše je tedy opět za dveřmi! Ještě jednou, štěstí přeje připraveným! Buďte u toho!

 

 
 
previous next
X