PŘEDPRODEJ DÁRKOVÝCH SETŮ A VSTUPENEK SPUŠTĚN

Přátelé, kamarádi,
letos ještě častěji než v předchozích letech slýcháme dotazy z vašich řad, kdy už bude spuštěn předprodej. O to víc nás těší, že můžeme vyhovět vašim přáním a předprodej je vám tímto plně k dispozici.
Nesmírně nás těší váš zájem o limitovanou edici dárkových setů pro dva, který v roce 2018 předčil všechna očekávání. Náš grafik si i pro další ročník dal skutečně záležet, abychom ve festivalových „dresech“ 2019 mohli vytvořit jeden veliký týmový kotel. K dispozici jsou pochopitelně i samostatné vstupenky za akční cenu a řada dalších suvenýrů. Včasný nákup za akční ceny je nejvýhodnější, ceny se budou postupně zvyšovat.
Připomeňme jen, že prvních 100 kupujících obdrží navíc zdarma silikonové náramky s tištěným logem (pro dva). Každý účastník se vstupenkou z předprodeje získá u vstupu památeční látkový náramek s logem festivalu, k tomu zdarma osmistránkový zpravodaj s řadou užitečných informací a přehledem slev na další zážitkové aktivity. Ve stanovém městečku je možnost parkování a stanování za symbolický servisní poplatek 50,-Kč / auto a 50,- Kč / stan (platí po dobu celého festivalu). Neváhejte proto a udělejte si hned dvojí radost. První samotným zvýhodněným nákupem, druhou pak neopakovatelným zážitkem na samotném festivalu.
INFORMACE K EXKLUZIVNÍMU PŘEDPRODEJI NAJDETE ZDE. Zakoupení LIMITOVANÉ EDICE DÁRKOVÝCH SETŮ PRO DVĚ OSOBY A VSTUPENEK ZA AKČNÍ CENY je možné V NOVÉM E-SHOPU, pohodlně z domova.

 

 
 
previous next
X