Pozvání od Standy Berkovce

Ne v každém městě najdou odvahu uspořádat organizačně velmi náročný a přitom báječný hudební festival. A v Hořicích se to daří! V pátek 19. a v sobotu 20. července zde proběhne 2. ročník The Legends Rock Fest, který se již vloni setkal s nebývale kladným ohlasem a  nadšením.

 V průběhu dvoudenního festivalu se představí 16 kapel. Z hudebních legend budou zastoupeny CITRON, ABRAXAS, Merlin, Benefit a Roxor. Jistě zdatně jim budou konkurovat kapely relativně mladé, mezi které patří Black Bull, Destroyself, Undergaters, či Manuál. Atmosféra bude nepochybně gradovat i u současných rockových hvězd kapel ŠKWOR, DYMYTRY a v regionu velmi populárního KOMUNÁLU. Srdce mnoha dívek určitě potěší Vašek NOID Bárta. Mladá generace si jistě nenechá ujít  její ikonu populární hudby MEMPHIS. Mnoho dalších fandů potěší hradečtí NVÚ či turnovští SILENT SESSION.

 Stejně jako vloni nebude chybět divácká soutěž o nejúspěšnější kapelu.  V sobotu nově proběhne soutěž pro diváky o nejhezčí Kiss makeup. Za nejlepší makeupy jsou připraveny dárkové poukazy na bobovou dráhu ve Špindlerově Mlýně či vstupenky na další ročník rockového festivalu. Připraveny budou i další ceny a soutěže. V místě konání bude dokonce přistaven 30 metrový jeřáb. Vyznavačům adrenalinu se tak naskytne mimořádná příležitost k slanění nebo třeba doposud nepoznaný výhled na celé Hořicko a Podkrkonoší.

 Obrovskou předností akce je opravdu kvalitní zázemí. Služby již při prvním ročníku vykázaly velmi vysokou úroveň. A tak i letos budou na místě speciality na grilu, kýty, steaky, kuřecí, klobásy. Dále maďarské langoše, Asia bistro, v plném provozu je samozřejmě restaurace s nabídkou české kuchyně, minutek a gurmánských specialit. A aby nebyla žízeň, k dispozici bude na osm stanovišť s výběrem šesti druhů piv Staropramenu a Novopackého pivovaru, včetně oblíbené limonády malinovka a dalších nealko nápojů. S nabídkou celé šíře svého sortimentu bude přítomen i promo tým Božkov. Bohaté občerstvení bude doplněno zónou rock shopu a řady světelných předmětů a dalších stánků.

 Návštěvníky ze vzdálenějších míst bezpochyby potěší nádherná příroda. Blízkost unikátního koupaliště a přírodních lázní Dachovy. Možnost vyhlídky z Masarykovy věže samostatnosti. Příležitost k projížďce či procházce  po nedávno vybudované a nové cyklostezce, které je přivede třeba až k přírodnímu sympoziu na vrchu Sv. Gottharda, k lomu U svatého Josefa nebo k již zmíněným lázním Dachovy. K tomu všemu okruh legendárního závodu 300 Zatáček Gustava Havla. Tak krásné a zajímavé prostředí pohromadě se jen tak někde nevidí.

 Připojíme-li k tomu pestrý výběr ubytování v chatkách, dostatečné kapacity pro stanování, kempování a parkování, sociální zázemí, pak tuto akci favorizuji na jednu z nejvydařenějších příležitostí k celovíkendové zábavě, doslova pro všechny generace a celé rodiny. Jako moderátorovi je mi  proto velkým potěšením, že vás touto akcí budu moci provázet. Věřím, že si tuto jedinečnou příležitost ke skvělé zábavě nenecháte ujít a dorazíte v co nejhojnějším počtu.  Těším se na vás!

Standa Berkovec – moderátor

 

 
 
previous next
X