New report

Přátelé, kamarádi, příznivci rocku,

ačkoli od ročníku 2012 uplynuly teprve dva měsíce, povzbuzeni skvělou atmosférou a ohlasy od Vás rozhodně nezahálíme a už nyní Vás můžeme seznámit s termínem druhého ročníku The Legends Rock Fest – programem a předprodejem pro rok 2013.

Termínově byl ročník 2012 „zasazen“ na konec prázdnin. Hlavní myšlenkou bylo udělat něco fajnového pro rozloučení s prázdninami. Konec prázdnin ovšem také znamená návrat z dovolených, následnou přípravu na školu, starosti s tím spojené atd. A nám jde hlavně o
pohodu a prázdninovou, letní atmosféru. Proto termín pro rok 2013 posouváme šest týdnů dopředu, a to na pátek 19. a sobotu 20. července.

Změna nastane také v čase, kdy začátek programu lehce posuneme směrem dopředu, a tím vytvoříme více prostoru pro kvalitní a dostatečný Warm-up.

Nyní již k přehledu potvrzených kapel. V rámci pátečního programu se od cca 17 hod. představí kapely The Coolers, MEMPHIS, Black Bull, ŠKWOR a KOMUNÁL. Program na sobotu od cca 11 hod. jistí Manuál, Undergaters, Benefit, Merlin, ABRAXAS, Destroyself, VAŠEK NOID BÁRTA, CITRON, DYMYTRY, NVÚ, Roxor. (Změna programu, termínu, a místa konání vyhrazena.)

Většinu z rockových legend a současných hvězd není třeba jakkoli představovat. Méně známé kapely jistě překvapí svoji energičností. V každém případě, celá sestava, do jedné kapely, je splněním především Vašich námětů, z kterých vycházíme a vážíme si jich. Nejen z tohoto pohledu je tedy více než jasné, že oproti předchozímu ročníku se jedná o sestavu o významný level výše.

Snahou organizátorů přitom bude nadále zachovat vstupné na co nejdostupnější úrovni. Předprodej za zvýhodněné ceny, připomínáme, bude probíhat v celorepublikové síti TICKETPRO (329,- a 349,- Kč ,,na celý fest“) a to již od 1. 1. 2013! Tyto série, s předstihem upozorňujeme, budou ale časově omezené. Proto doporučujeme dalším informacím o předprodeji věnovat pozornost a vstupenky za zvýhodněnou cenu nepropásnout.

Zbývá ještě dodat důležitou informaci, že místem konání bude opět areál ,,U věže“, který z hlediska zázemí a služeb obstál na výbornou, a proto je o důvod víc na stejném místě pokračovat. Připomínáme, že součástí dvoudenního programu bude opět soutěž o
nejúspěšnější kapelu, autogramiády, prvních sto účastníků s lístkem z předprodeje obdrží na místě fest tričko, CD, energy drink aj. Nebudou samozřejmě chybět další soutěže, bonusy a ochutnávky.

Přání pořadatelů je přitom jediné. Udělat si opět super dvoudenku, s celou řadou možností celovíkendových aktivit, kterých je v místě konání více než dost. O atraktivitě města „kamenné krásy nemluvě“. Před námi je sice ještě spousta dlouhých zimních večerů,
ale věřte nám, že ani o nich, pořadatel nespí! O podrobnějších informacích Vás proto budeme postupně a nadále informovat. Sledujte tedy další novinky a držte nám palce s přípravou. Ať vše klapne a opět si společně užijeme pořádnou, rockovou divočinu…

Blanka Malá – tisková mluvčí

 

 
 
previous next
X