LINE UP 2019 JE TADY!!!

Program The Legends Rock Fest 2019 je tradičně poskládán tak, aby si v něm každý našel svou legendu a objevil i něco nového, zkrátka aby si každý našel svou srdcovku. Všichni se při něm budeme zaručeně bavit od první po závěrečnou skladbu, těžko v něm proto něco vyzdvihovat.

Co si ale bezpochyby stojí zaslouží komentář, je zařazení jedinečné formace známé pod názvem Zemětřesení. Jedná se o historicky první českou supergroup (vítězové ankety Černá vrána 1993) ve složení Aleš Brichta, Miloš Dodo Doležal, Štěpán Smetáček a Vlasta Henych. Díky této kapele ožily nezapomenutelné songy Jiřího Schelingera. Název Zemětřesení vznikl podle jeho nedokončeného alba. Od vzniku tohoto jedinečného projektu uplynulo loni 25 let. V rámci jubilea proběhlo mimořádně úspěšné podzimní turné. Díky tomuto úspěchu bylo rozhodnuto, že Zemětřesení absolvuje i festivalovou sezónu, nicméně pouze na třech vybraných open-air akcích v ČR a na Slovensku. Ani ve snu by nikoho nenapadlo, že po osmi letech existence festu padne jejich volba právě na nás. Je to pro nás obrovská pocta! Připomeňme, že Zemětřesení vystoupí v pátek. Kdo chce zažít tento veliký den, je třeba dorazit včas.

Stejně tak si nezapomeňte zajistit včas ,,zvýhodněné“ vstupenky z předprodeje, které sebou i letos přináší řadu tradičních výhod a bonusů. Předprodej v našem obchodu probíhá do 1. července. Pak už budou vstupenky k dostání pouze v síti ticketstream a v místě konání festivalu. Veškeré informace najdete v sekcích Vstupenky Obchod.

 

 
 
previous next
X