LINE UP 2018 ODTAJNĚN!

Přátelé, kamarádi,
je to tady! Představujeme kompletní line-up pro rok 2018. Je třeba říct, že sestavit dobrou dramaturgii programu není ani trošku snadná věc. Již nyní velmi intenzivně pracujeme na programu 8. ročníku, tedy pro rok 2019, i když letošní festival máme teprve před sebou.
Věříme, že si každý najdete v programu svou legendu, srdcovku, při které si rádi zazpíváte, stejně tak i nějakou novou kapelu, neboť rovněž velmi fandíme energickému nastupujícímu mládí.

Připomínáme, že i letos proběhnou tradiční soutěže o divácky nejúspěšnější kapelu festivalu, o nejoriginálnější fans festivalu nebo kapely (dvojice až trojice) – obojí bude vyhlášeno v sobotu. Moderování festivalu se letos poprvé ujímá ostřílený Olda Tamáš, který si pro vás už nyní chystá řadu dalších doprovodných soutěží a aktivit. Autogramiády proběhnou jako vždy ve stánku u pódia.

Letos si dáváme obzvlášť záležet na výběru a pestrosti občerstvení, aby bylo z čeho vybírat po celý festival. Točit se budou náležitě vychlazené Radegast 10°, Plzeň 12°, dorazí posílený tým Jägermeisteru. V nabídce bude další nekonečný výběr alkoholických i nealkoholických nápojů.

Areál festivalu disponuje zděným sociálním zázemím a dalšími službami. Hořicko taktéž skýtá možnost různých výletů a doprovodných aktivit. Ubytovací kapacity budou již nejspíš v omezeném množství, i když šance ještě nějaké jsou. Stanové městečko s parkováním je každopádně zdarma na dostatečně velké ploše. Zde bude přistavena cisterna s pitnou vodou a omezený počet mobilních toalet. Po celou dobu budou k dispozici kvalitní služby s non-stop občerstvením.

V tuto chvíli je asi nejdůležitější si včas zajistit vstupenky v předprodeji, aktuálně za nejlepší možnou cenu. K dispozici jsou stále dárkové sety pro dvě osoby. Pro prvních sto příchozích účastníků se vstupenkami z předprodeje je připraven dárek – malý látkový vak s logem festivalu. Dalšími výhodami vstupenek z předprodeje je již zmíněné parkování a stanové městečko zdarma, pamětní látkový ID pásek, osmistránkový festivalový zpravodaj zdarma a řada vyjednaných slev. Předprodej probíhá do 1. července. Pak už budou vstupenky k dostání pouze v místě konání festivalu. Veškeré informace najdete v sekcích Vstupenky a Obchod.
Připravena je opět řada novinek s jediným přáním pořadatelů: zajistit co možná největší komfort návštěvníků. Pro většinu účastníků, mezi nimiž jsou i celé rodiny, se festival během let stal příležitostí k malé domácí dovolené, pochopitelně se skvělou hudbou na prvním místě.
Pevně věříme, že letošní festival pro vás bude skvělou zábavou od první po závěrečnou minutu. Společnými silami si přivolejme krásné počasí a zkrátka vše pro suprový prodloužený víkend.
Těšíme se na vás, buďte u toho!

Pátek

F.A. KING                           16, 00 – 17, 00 Celý páteční program je provázen soutěžemi o ceny
AHARD                               17, 20 – 18, 20 v podobě zážitkových poukazů, VIP vstupenky na
LIMETAL                             18,50 – 20,00 lanovou a bobovou dráhu ve Špindlerově Mlýně,
VISACÍ ZÁMEK                   20, 30 – 21,35 dárkové poukazy na Laser Game v Hradci Král. a další
DYMYTRY                           22, 15 – 23, 20 věcné ceny od výrobce Hořických trubiček a dalších
ALKEHOL                            23, 50 – 00, 55 partnerů. Tedy pro největší tvrďáky i nejmenší rockery.

Sobota

NUKLEÁRNÍ HOVADA          11,00 – 12,00
RAZZ                                     12,20 – 13,20
KOMUNÁL                             13, 45 – 14,45
ARAKAIN                               15,15 – 16,15
TRAUTENBERK                    16,45- 17, 50 po vystoupení kapely DOGA budou vyhlášeni nej
DOGA                                     18,25- 19, 30 fanoušci kapel a festivalu
TRAKTOR                               20, 00- 21, 10 po vystoupení kapely Traktor bude vyhlášena vítězná
HARLEJ                                  21,50 – 23,00 kapela
GATE CRASHER                    23,30 – 00,40

 

 
 
previous next
X