JEDINEČNÝ 7. ROČNÍK

Přátelé, kamarádi!

Těžko popsat slovy radost z letošního 7. ročníku festivalu.  Nesmírně moc nás těší, že si pochvalujete program, veškerou organizaci a vůbec nezaměnitelnou atmosféru. Krásných dojmů jsou opět tisíce. Za vše proto zmíním slova jedné z účastnic, Lenky Bartoníčkové:
„Nejsem žádný rockový fanda, ale ten festival má naprosto kouzelnou atmosféru :-) . Chvilku jsem tam jen tak stála a nekoukala na kapelu, ale na lidi kolem sebe… Tatínek s dcerou v náručí, kamarádi z vysoké školy, manželé, kolegové z práce, zamilované dvojice, starší lidi s jägermeisterem :-) . A tolik lásky, radosti, pohody napříč všemi generacemi. A i když se dnešní doba zdá uspěchaná, na festivalu jako by se zastavil čas. Váš festival má přidanou hodnotu – vše bylo v klidu a všichni byli v danou chvíli šťastní. Dík za ten zážitek :-)
Moc děkujeme za taková slova. Co dodat? Co víc si přát?
Již při zrodu festivalu bylo naším velikým přáním, aby byl pro všechny generace, celé rodiny, a aby byl příležitostí pro malou dovolenou. Koneckonců, několik kempů, krásné koupání, okolní příroda a možnosti dalšího výletování k tomu přímo vybízejí. Nicméně díky přítomnosti účastníků z celé ČR zjištujeme, že organizaci festivalu již nelze vztáhnout pouze na „ostrůvek radosti“, samotný areál, ale že novou a daleko větší výzvou se stává i zajištění dalších služeb napříč celým městem. O tom svědčí i fakt, že v každoroční anketě se nejčastěji objevovalo přání mít v areálu stánek s místní specialitou – tradičními Hořickými trubičkami.
Již nyní hlásíme, že oproti dosavadním ročníkům se bude festival v roce 2019 konat nejen na vymezené části areálu „U Věže“, ale poprvé na celé jeho ploše. Věříme, že nám to dává nové možnosti ke zvyšování komfortu návštěvníků jak v areálu, tak v jeho okolí. Jako každý rok se určitě můžete těšit na řadu novinek. O tom všem vás budeme průběžně informovat. Nyní hlásíme, že předprodej bude spuštěn během několika dní. Do té doby si můžeme připomenout jedinečné zážitky několika hezkými reporty níže. Jste našim větrem do plachet. Pro vaši spokojenost uděláme opět maximum, a už teď se na vás těšíme v roce 2019.

 

 
 
previous next
X