Děkujeme partnerům za spolupráci

The Legends Rock Fest, Hořice 2013 vstupuje do finální fáze závěrečných příprav. Již při této příležitosti a jménem realizačního týmu chceme poděkovat všem partnerům za spolupráci. K dalšímu ročníku 2013 se rozhodlo připojit a podpořit jej opravdu významné zastoupení.

Největší oporou je Nadace ČEZ, která se festival rozhodla podpořit grantem z programu Podpora regionů, zaměřený na podporu aktivit, které přispívají ke zkvalitnění života v obci, městě či příslušném regionu. Mimo jiné z oblasti kultury a kulturního vyžití. Je faktem, že festival obdobného typu v našem regionu doposud zcela chyběl, takže je velkým potěšením, že tento projekt je realizován právě ve spolupráci s Nadací ČEZ.

Hlavním partnerem přinášejícími novou energii do této akce jsou také Skupina ČEZ, silný, spolehlivý a stabilní partner v oblasti zajištění energií. Vedle Skupiny ČEZ je hlavním partnerem firma DEKSTONE přírodní kámen, s.r.o., poskytující kompletní servis týkající se přírodního kamene. Podnik nabízí svým zákazníkům dodávky široké škály výrobků z různých druhů přírodního kamene z celého světa. Pro město Hořice, které je daleko za hranicemi naší republiky široce známé též jako Město kamenné krásy, a tím jako symbol sochařsko – kamenického umění, se jedná o příznačné spojené.

Vztah ke kulturním hodnotám je ve městě Hořice vidět takřka na každém kroku, není proto náhodou, že dalším z významných a spolupracujících partnerů je samotné Město Hořice. Stejně významným způsobem se k akci připojil Novopacký pivovar, který bude na festivalu zastoupen pestrým výběrem lahodného chmelového moku, Marius Pedersen, a.s., poskytují  kvalitní služby v komunální i komerční sféře při maximálně šetrném přístupu k životnímu prostředí, Eko LED lights, s.r.o. dodávající efektivní osvětlovací soustavy, ABICOR BINZEL, patřící k představitelům technologického pokroku ve světě svařování a řezání, a hořická firma AMOK – reklama.

Přípravu celkově podpořilo na tři desítky dalších partnerů, mediálně ji zastřešují Rádio Černá hora, webový portál Seznam.cz a týdeník 5 + 2 dny.

Příprava akce obdobného rozsahu vyžaduje celoroční a každodenní přípravu. Její realizace je bez popsaných partnerství nemyslitelná. Při všech jednáních bylo zřejmé, že každý z uvedených partnerů se připojil, jak jen mohl. Hlavním cílem festivalu je rozšířit kulturní nabídku v regionu, ale i mimo něj. Spolu s tím vytvořit  tradici, která přinese novou energii všem zúčastněným.  Za veškerou spolupráci proto velmi děkujeme!

Více informací o rockovém festivalu, o cenách vstupného i o samotném místě konání najdete na webové stránce:  www.thelegendsrockfest.cz

 Kontakt:  info@thelegendsrockfest.cz

 V Hořicích v Podkrkonoší 1. května  2013

 

 
 
previous next
X