9. ROČNÍK THE LEGENDS ROCKFESTU PŘESOUVÁME NA 23. A 24. ČERVENCE 2021

Vážení a drazí fanoušci,

vyšší moc je tentokrát neúprosná, nenaděláme nic, ani kdybychom se snažili sebevíc. Podle posledních vyhlášených limitů pro pořádání letních festivalů musíme i my oznámit, že 9. ročník The Legends Rockfestu musíme přesunout na 23. a 24. července 2021.

VSTUPENKY 
Chtěli bychom tímto všechny ubezpečit, že vstupenky zakoupené v předprodeji zůstávají v platnosti pro nově oznámený termín. Na druhou stranu je nám jasné, že mnozí z vás mohou finance potřebovat na mnohem naléhavější potřeby, třeba i existenční. Pokud upřednostníte vrácení peněz, napište nám na obchod@thelegendsrockfest.cz a připojte své telefonní číslo. V co nejkratším možném čase se s vámi spojíme a dohodneme nejvhodnější způsob. Při variantě vrácení prosíme, abyste tak učinili v průběhu 4 měsíců. Mezním termínem je 1. říjen.
Dosavadní předprodej pokračuje dále. Každopádně vám budeme nadevše vděční, když nám budete důvěřovat a zakoupené vstupenky si pro rok 2021 ponecháte. Veškerá příprava jede beze změny dále, jen s ročním odkladem.

PROGRAM 2021
Jak uvádíme na mnoha jiných místech, festival i jeho program se připravuje více než rok. Máme tedy oficiálně zveřejněný program pro rok 2020, ale současně i nově sjednaný program pro rok 2021. Dle možného se vynasnažíme vše sestavit tak, aby program pro rok 2021 co nejvíce odpovídal vašim preferencím, abyste byli co nejvíce spokojení. Finální verzi programu pro 2021 bychom rádi uveřejnili nejpozději do uvedeného data 1. října 2020.

ALTERNATIVNÍ TIPY PRO ROK 2020
Žijeme v době, kdy se vše přepočítává na peníze. Peníze však nejsou cíl. Jsou jen prostředek k vyjádření hodnot. Věřte, že ztráta a lítost nad tím, že naše letošní setkání nemůže proběhnout, je ztráta úplně největší. Pokud budete mít čas a chuť, na 12. září pro vás chystáme malého festivalového bratříčka s názvem Loučení s létem. Věříme, že v září bude moct tato akce již proběhnout.

No, a když se setkáme s pochopením několika oslovených kapel, na sobotu 18. července bychom rádi nachystali alespoň menší útěchu pro povolený počet účastníků. Sledujte nás proto prosím na Facebooku a webu. Uděláme, co jen bude možné.

V tuto chvíli se všichni opatrujte, protože zdraví je na prvním místě, a zachovejme si optimismus. Spolu s hudbou jsme na vaší straně a těšíme se na nejbližší možném setkání. Máme vás rádi.

Váš festivalový tým

 

 
 
previous next
X