Získej open vstup a tričko

Organizátoři The legends rock fest dávají dohromady promo tým. Každému jeho členovi zodpovědnému za propagaci The legends rock fest ,,ve svém rajónu“ bude odměnou OPEN VSTUPENKA na celou akci. Za koordinaci a realizaci náročnějších úkolů 2 open vstupenky, festivalové tričko zdarma a energy drink, aby vše odsejpalo a šlo lépe od ruky.

Aktivity toho, co se bude zajišťovat, dostali svůj vlastní název. Jeho znění je následující: ,,umístíme plakát do každé restaurace, hospody, klubu, školy, moto prodejny, čerpací stanice a do dalších dohodnutých lokalit. Rozneseme 20 000 letáků na nejrůznějších předcházejících akcích obdobného typu.“ Možností a materiálů je samozřejmě mnohem víc.

To první, co je ale třeba udělat, je přihlásit se. Napište proto na e-mail: info@thelegendsrockfest.cz. Do předmětu uveďte ,,PROMO TÝM“ , připojte svůj kontakt, představu spolupráce a hlavní koordinátor se s vámi spojí a dohodne vše potřebné.

Člen promo týmu pracuje pouze v rámci kampaně. Na samotné akci už nepracuje (může ale i tam), je čestným hostem, který se už jenom a jenom baví a užívá si zábavu.

 

 
 
previous next
X