Zahájili jsme propagaci

U příležitosti 50. ročníku legendárního závodu silničních motocyklů 300 Zatáček Gustava Havla jsme zahájili propagaci na The Legends Rock Fest 2012, Hořice v Podkrkonoší.

Fesťák, kde ožijí rockové legendy, se totiž uskuteční na stejném místě a campu u ,,Věže“, které jsou hostitelem mimořádného motocyklového svátku. Tak kdy jindy začít, než při takto výjimečné události a kde jinde, než v Hořicích!

K dispozici jsou plakáty, letáky, billboardy, polepy, samolepky, bannery na webové portály, sociální sítě, přidávají se masmédia. Plakáty určené k výlepu umisťujeme na výlepové plochy, do restaurací, klubů, výloh obchodů, čerpacích stanic, škol, na sloupy veřejného osvětlení a další frekventovaná místa. Letáčky jsou určeny k umístění na nejrůznější informační místa, k individuální distribuci při vhodných událostech, samolepky na dopravní prostředky, vstupní dveře aj. Vše samozřejmě s předchozím souhlasem vlastníků. Bannery k volnému stažení jsou v sekci kontakty. Další formou propagace je rozesílání pozvánek a sdílení na facebooku atd.

Připojte se k nám a získejte vstupenky!
Máte chuť se zapojit a získat tak OPEN VSTUPENKY ZDARMA? Cesta k nim je jednoduchá. Právě v těchto dnech dáváme dohromady PROMO TÝM.

Stačí napsat na: info@thelegendsrockfest.cz. Do předmětu napište promo tým, popište krátce svoji představu, jak do promo vnést vlastní invenci. Podle náročnosti na vás čekají 1 – 2 celovíkendové open vstupenky, festivalové tričko aj.

V příštích novinkách vás čeká SOUTĚŽ O 3 x 2 OPEN VSTUPENKY za sdílení na facebooku, info o TOMBOLE – bude nabitá!!! Info o ubytování a dalších službách, letecký pohled na camp se schématem rozmístění a další zajímavosti.

Proto sledujte další novinky. Se členy promo týmu se těšíme na spolupráci

 

 
 
previous next
X