ZAHÁJILI JSME PROPAGACI, SOUTĚŽ

The Legends Rock Fest je již tradicí! Stejně tak tradiční je i propagace této akce, která je spuštěna vždy v polovině května  při příležitosti prestižního, rovněž tradičního, tentokrát již 53. ročníku motocyklového závodu 300 Zatáček Gustava Havla v Hořicích.

PODĚKOVÁNÍ MEDIÁLNÍM PARTNERŮM

 Od tohoto data se budete na mnoha místech České republiky  setkávat s plakáty (vyvěšeno jich bude více než  2000 kusů) a s letáky (vyrobeno přes 12 000 kusů),  dále budou umístěny  desítky reklamními bannerů  a plachet. Vše bude posléze gradovat  spoluprací s tištěnými médii hudebních časopisů SPARK, ROCK POP, s regionálním Deníkem, s  inzertními novinami GOLEMPRESS a s řadou kulturních zpravodajů. V závěru propagační kampaně se do spolupráce zapojí  několik vybraných hudebních portálů a budou odvysílány reklamní spoty  na Rádiích Černá Hora, Rádio Rock a na TV FAJN ROCK  poběží  televizní reklama.

Celkově se do spolupráce zapojí  na 50 dalších mediálních partnerů, s cílem poskytnout  příznivcům a fanouškům co nejlepší servis všech důležitých informací. Něco málo z těchto prvních aktivit můžete zhlédnout  v této  fotogalerii.  A všem za tuto spolupráci VELMI DĚKUJEME!

PŘIPOJTE SE I VY!

I když  dobré informovanosti všech příznivců věnujeme maximální pozornost, nic z toho se   nevyrovná přímému zapojení  fanoušků, opravdových „srdcařů“ rockerů a všech příznivců. Nejjednodušší způsob je samozřejmě přes facebook.   Stejně jako jsou hokejoví fanoušci motorem pro hokej a fotbalový pro fotbal  i  příznivci dobré muziky se stávají  takovým motorem pro vydařený festivalový kotel. Abychom si  vytvořili  tuto  správnou atmosféru,   věnujte chvilku svého drahocenného času  a  pozvěte své kamarády a přátelé. Zde je odkaz na festivalovou stránku.  A zde  pak přímo na facebookovou pozvánku.

ZAŠLI FOTO A VYHRAJ  ,,EXKLUZIVNÍ CENU“  O 2 VSTUPENKY  NA CELÝ FEST DO VIP

 I letos jsme se rozhodli vytvořit příležitost k získání doslova exkluzivní ceny pro dva z fanoušků.

Zašlete nám  fotografii propagující festival a, autor vítězné fotografie získá 2 vstupenky na celý festival, včetně vstupu do VIP stanu. Tedy místa, kde je možné se  setkat se všemi účinkujícími kapelami a jejich interprety.  Získá tak zážitek, který se jen tak někomu  nepoštěstí.

A jaký je postup? Vámi vyhotovenou fotografii nám pošlete do zprávy a do 20. června na profil akce ZDE.  Všechny zaslané fotografie poté zveřejníme na stejné stránce a o konečném vítězi nerozhodne nikdo jiný než vy sami. Zvítězí foto s největším počtem like.  Vítěz bude zveřejněn 10. července, tedy přesně týden před festivalem. Pro  inspiraci uvádíme  soutěžní fotografie  z roku 2014, ty  najdete zde.

Musíte uznat, že taková šance  se nepoštěstí každý den, přejeme hodně nápadů! Pusťte se do toho bez váhání.

 ZAJISTĚTE SI VČAS LUPEN  ZA NEJLEPŠÍ CENU, PŘEDPRODEJ FRČÍ, JDI DO TOHO!

 Od konce roku 2014 se vám snažíme pravidelně přinášet informace o všech možnostech, jak si včas zajistit vstupenky za nejvýhodnější  cenu, s řadou výhod a bonusů.  I nyní je ještě stále možné si do 14. července 2015 zajistit vstupenku za 450,- Kč na celý festival  (pak už pouze na místě).  Pro prvních 100 účastníků, kteří   na pokladně festivalu předloží  vstupenku z předprodeje,  je navíc připravena   kšiltovka s vyšívaným logem festivalu a  CD od Daniela Kroba.  Sběratelé látkových ID pásků obdrží nový ID pásek, bezplatné parkování a stanování ve stanovém městečku a řadu dalších výhod.  Neváhejte proto využít všech předností a vstupenky s řadou bonusů si včas zajistěte. Všechny informace najdete v sekci vstupenky a na portále  TICKETPRO.

Vítězná fotografie 2014

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
previous next
X