Vytvoř vlastní klip a vyhraj

Uvedený výběr je jen malou ukázkou a mini závdavkem všeho, co nás čeká na The legends rock fest – Hořice 2012, který se kvapem blíží a který proběhne na konci letošních prázdnin. K uvedené formě ukázky nás inspiroval a přivedl zaslaný klip od neznámého autora. Klip je sestaven jako upoutávka na akci. Ke shlédnutí je uveden v nejspodnější části a jako inspirace je samozřejmě plně k dispozici a k volnému stažení.

To nás přivedlo k myšlence a následující soutěži. Dostala název: ,,VYTVOŘ VLASTNÍ KLIP A VYHRAJ“. Vytvořený klip ve stylu upoutávky na fest zašli na info@thelegendsrockfest.cz. Do předmětu napiš KLIP NA THE LEGENDS ROCK FEST, nezapomeň připojit kontakty. Všechny klipy zde zveřejníme, umístíme na YouTube a autor nejlepšího klipu bude odměněn.

Výherce obdrží ROCK SET v hodnotě 3000,- Kč. Rock set obsahuje 5x OPEN VSTUP na celý program, 3 CD (Komunál, Aleš Brichta a Vilda Čok – s autorským podpisem), festivalové tričko a 20 samolepek. Právem pořadatele je samozřejmě všechny zaslané klipy autorsky plně využít pro další organizační potřeby.

Cítíš-li se na to, neváhej a pusť se do toho!

 

 
 
previous next
X