The legends rock fest aneb Legendy ožívají

Název a repertoár The legends rock fest aneb Legendy ožívají. Jedinečná příležitost, při které ožije hudba dvou generací. Na své si přijde celá střední generace, která na hudbě zlaté éry, s kořeny poctivé muziky, doslova vyrostla. Stane se tak v přímé konfrontaci s odhodlaným a energickým mládím.

Akce je navíc umocněna jedinečným prostředím v autocampu u Masarykovy věže samostatnosti, uprostřed legendárního okruhu 300 Zatáček Gustava Havla, kde se letos květnu jede jubilejní 50. ročník. Areál poskytuje veškeré zázemí. V blízkosti je známé přírodní koupaliště Dachova, a protože se jedná o poslední srpnový víkend, máte zde spoustu možností a příležitostí k rozloučení s prázdninami.

POZOR! Součástí programu bude ,,kuličková soutěž“ o divácky nejúspěšnější kapelu. Nejúspěšnější kapela dostane diváckou cenu. Nebude chybět bohatá tombola o CD, trička a další ceny věnované osobně od účinkujících interpretů. Po každém vystoupení chystáme autogramiádu. Shrnutí: čeká vás neopakovatelná atmosféra a nevšední zážitky. Více dalších, nových a postupně aktualizovaných informací najdete ve všech sekcích tohoto webu.

 

 
 
previous next
X