DOPROVODNÝ PROGRAM 2013

Stejně jako vloni je možné se i  letos těšit na osobitý doprovodný program, soutěže a pestrý výběr dalších aktivit, k nimž právě přinášíme kompletní informace. Na co se tedy můžete těšit?

SOUTĚŽ O DIVÁCKY NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ KAPELU

Opět je připravena oblíbená soutěž o divácky  nejúspěšnější kapelu. Připojujeme malý popis jejího průběhu. Na pokladně budou připraveny kuličky. Každý účastník, spolu s ID páskem, obdrží jednu  kuličku. Jedna kulička = jeden hlas. V areálu bude mít každá z kapel svoji nádobu na kuličky. Kapela s největším počtem kuliček se tím stává divácky nejúspěšnější a obdrží cenu od pořadatele. Vyhlášení proběhne v sobotu večer, po vystoupení kapely CITRON. Letos se navíc nabídl jeden z fanoušků – kuchař, že  vítězné kapele věnuje vlastnoručně vyrobený dort. Název divácké soutěže se vším všudy!

SOUTĚŽ O NEJHEZČÍ KISS MAKEUP

Letošní soutěžní novinkou je divácká soutěž, se kterou přišel opět jeden z fanoušků.  Nápadu nelze odolat! A teď pozor, o co jde?

 Pro rok 2013 vyhlašujeme soutěž o nejhezčí Kiss makeup. Soutěž je vyhlášena pro nejlepší diváckou čtveřici a dále o nejlepšího jednotlivce. Výběr a vyhlášení proběhne rovněž v průběhu sobotního večera. Nejhezčí makeupy budou odměněny dárkovými VIPkami na bobovou dráhu a lanový park ve Špindlerově Mlýně, vstupenkami na další ročník, 5l soudky piva od Novopackého pivovaru a dalšími cenami. Fantazii se meze nekladou. Věříme, že je to velká výzva a ,,Kissáky“ se to bude mezi diváky jenom hemžit.

SOUTĚŽ O V RYCHLOSTNÍM POJÍDÁNÍ HOŘICKÝCH TRUBIČEK

A protože jsme v Hořicích, neměla by zde chybět ani soutěž ve spojení s hořickými trubičkami.  V pátek proto před vystoupením kapely ŠKWOR proběhne divácká soutěž o nejrychlejší pojídání trubiček.  ,,Nejvýkonnější“ jedince čeká sladká odměna. Co jí asi bude? A aby ji bylo čím spláchnout, další odměnou bude dárkové balení zlatavého moku, rovněž od Novopackého pivovaru.

SLANĚNÍ Z 30 METROVÉHO JEŘÁBU

Další novinkou, která jistě potěší, se stává atrakce v podobě 30 metrového jeřábu. Vyznavačům adrenalinu naskytne mimořádná příležitost, na daném místě doposud nikým nepoznaný zážitek, kterým je možnost slanění nebo pohled na celé místo konání a pak od Hradce Králové po Podkrkonoší z 30 metrové výšky. Akce bude probíhat pod odborným vedením zkušených horolezců.

DALŠÍ MIMOKEMPOVÉ AKTIVITY

Nejen vlastní areál, ale i jeho blízké okolí nabízí celou řadu dalších příležitostí  a možností pro nejrůznější vyžití. Sotva několik stovek metrů a v těsné blízkosti areálu se nachází unikátní koupaliště a přírodní lázně Dachovy. V bezprostředním sousedství se nachází Masarykova věž samostatnosti, s možností výhlídky na Podkrkonoší a širokého okolí. Ve vzdálenosti rovněž sotva pár stovek metrů se nabízí příležitost k projížďce či procházce  po nedávno vybudované cyklostezce, které vás přivede třeba až k přírodnímu sympoziu na vrchu Sv. Gottharda, k lomu U svatého Josefa nebo k již zmíněným lázním Dachovy. Vůbec celé místo festivalu je zasazené do krásné přírody.  K tomu všemu okruh legendárního závodu 300 Zatáček Gustava Havla. Zkrátka, tolik krásných a zajímavým míst pohromadě, tak jak je tomu v místě The Legends Rock Fest Hořice,  se jen tak někde nevidí.

VEŠKERÝ SERVIS ZAJIŠTĚN, AKCE NA CELÝ VÍKEND

Nezbývá než dodat, že areál disponuje pestrým výběrem ubytování v chatkách, dostatečnými kapacitami pro stanování, kempování a parkování, zděného sociální zázemí, včetně umyváren a sprch. Veškeré další služby jako nápoje, občerstvení, stravování, stánkový prodej,  budou opět stejně jako vloni zajištěny ve skutečně hojné míře.

Všechny tyto přednosti festival favorizují na jednu z nejvydařenějších příležitostí k celovíkendové zábavě, doslova pro všechny generace a celé rodiny. Proto u žádné z popsaných aktivit neváhejte, stačí dorazit a zúčastnit se!

 

 
 
previous next
X