PŘEDPRODEJ ZA AKČNÍ CENY SPUŠTĚN!!!

Přátelé, kamarádi,

program The Legends Rock fest 2018 je tady! I dnes, po šesti jedinečných ročnících, je třeba zdůraznit, že při každoroční přípravě programu nepodléháme žádnému experimentování. Stejně jako při prvním, tak při nadcházejícím sedmém ročníku, jste autory programu výhradně vy, samotní fanoušci. Fanoušci, kteří se k nám pravidelně vracejí, a s vámi přijíždějí další kamarádi a noví účastníci hořického festu. Ve výčtu kapel najdete vždy ty, které podporujete největším počtem svých hlasů a kapely, o které si nejvíce píšete. Stejně tak jsme ale otevřeni novým skupinám a nastupujícímu energickému mládí. Program 2018 bude tedy opět plný hitů, srdcovek a invenčních překvapení, kde si každý najde to své. Nezapomeňte proto, že i tentokrát se můžete těšit na tradiční soutěž o divácky nejúspěšnější kapelu, která si podle ohlasu fanoušků odveze prestižní festivalovou cenu. Opět se uskuteční soutěž o nejoriginálnější fans klub, připravujeme i další doprovodný program.

Opět je třeba připomenout, že řada z vás si tento festival oblíbila mimo jiné i pro komfort ubytování s množstvím dostupných kempů s veškerých sociálním zázemím, a to i v samotném „srdci“ festivalu. K tomu je nutné přičíst také veškeré občerstvovací služby, včetně řady non-stop stánku po celou dobu festu. Pro držitele vstupenek z předprodeje, kteří nepreferují či si nestihnou zajistit k ubytování kemp, je k dispozici nedaleké parkování a stanové městečko zdarma! Nepřehlédnutelná je též image celého festivalu, která dává celému festu nezaměnitelný ráz. Náš rockový svátek si je možné užít i díky řadě dalších doprovodných a rekreačních aktivit. To vše dotváří celé akci jedinečnou a osobitou atmosféru, kde se dokonce ani samotným interpretům mnohdy nechce od nás odjíždět na další „štace“. Když to okolnosti dovolí, hned po odehrání vystoupení se raději vmísí přímo mezi vás fanoušky, se kterými je jim podle jejich slov nejlépe!

Rok 2017 potvrdil, že festivalu The Legends Rock fest se účastní všechny generace, party a celé rodiny z celé ČR. Potvrdila to instalovaná mapa v místě vstupu do areálu, kde jste nám označili všechna místa, odkud jste k nám přijeli. Mapa byla posetá značkami napříč celou Českou republikou, dokonce i mimo ni. Je to pro nás výzva k dalšímu zkvalitňování hudebního festivalu. Nutno ale říci, že zajištění nejrůznějších externích služeb, rostoucí náklady i kupa „nezbytné“ administrativy se stává stále větším oříškem. Navzdory tomu uděláme v průběhu celoročních příprav maximum proto, aby pro vás byl festival co možná nejdostupnější a všechny služby a novinky byly na co nejlepší úrovni. Jednu z novinek můžete vyzkoušet hned. Je jí nový fest shop, ve kterém si již nyní můžete zakoupit limitovanou edici dárkových setů pro dvě osoby, vstupenky za akční ceny i nejrůznější doplňky a suvenýry. INFORMACE K EXKLUZIVNÍMU PŘEDPRODEJI NAJDETE ZDE. Kompletní zakoupení LIMITOVANÉ EDICE DÁRKOVÝCH SETŮ PRO DVĚ OSOBY A VSTUPENEK ZA AKČNÍ CENY, se vším pohodlím z domova vybavíte V NOVÉM E-SHOPU.

 

 
 
previous next
X