Předprodej 2020 spuštěn

Přátelé, kamarádi,

Tolik očekávaný program 9. ročníku The Legends Rock Fest 2020 je tady!!! Spolu s ním i tolik očekávaný a poptávaný předprodej. I pro rok 2020 jsme pro vás připravili tradičně ,,limitovanou edici“ dárkových setů pro dva, který se mezi účastníky těší každý rok největší oblibě. Včasný nákup za akční ceny je nejvýhodnější, ceny se budou postupně zvyšovat.

Připomeňme jen, že prvních 100 účastníků na vstupu (s lístky z předprodeje) obdrží festivalovou placku s logem festivalu 2020 (50mm, neprodejná a limitovaná edice 100 ks). Každý účastník se vstupenkou z předprodeje získá u vstupu památeční látkový náramek s logem festivalu, k tomu zdarma osmistránkový zpravodaj s řadou užitečných informací a přehledem slev na další zážitkové aktivity. Ve stanovém městečku je možnost parkování a stanování za symbolický ,servisní“ poplatek 50,-Kč / auto a 50,- Kč / stan (platí po dobu celého festivalu). Neváhejte proto a udělejte si hned dvojí radost. První samotným zvýhodněným nákupem, druhou pak neopakovatelným zážitkem na samotném festivalu.

INFORMACE K EXKLUZIVNÍMU PŘEDPRODEJI NAJDETE ZDE. Zakoupení LIMITOVANÉ EDICE DÁRKOVÝCH SETŮ PRO DVĚ OSOBY A VSTUPENEK ZA AKČNÍ CENY je možné na aktualizovaném E-SHOPU, pohodlně z domova.

 

 
 
previous next
X