Limitovaný předprodej za akční ceny je tady!!!

Přátelé, fanoušci, dlouho očekávané zveřejnění programu a předprodej vstupenek na jubilejní 10. ročník je tady!

Co se týká programu, velmi vám děkujeme za bezmála 500 námětů, jak by měl 10. ročník vypadat. Sestavit jej bylo tentokrát opravdu těžké, ale i lehké. Těžké je to v podstatě vždy. Lehké to bylo tentokrát v tom, že jsme se rozhodli plně vyslyšet vaše přání, zabojovat a zařadit do programu divácky nejúspěšnější kapely našeho festivalu za celých devět let.

V roce 2012 se stal vítěznou kapelou Komunál, v roce 2013 Škwor, v letech 2014-2016 Dymytry. A pak již v letech 2017-2019 (plus po roční festivalové pauze i v roce 2021) Traktor. K tomu další kapely, které jim skrze vaše hlasy takříkajíc šlapaly na paty. Jako čestného hosta si považujeme vystoupení snad největší žijící legendy Aleše Brichty. A samozřejmě ani na jubilejním ročníku nezapomínáme na nové energické mládí. 10. ročník v každém případě přináší našlapaný line-up plný očekávání, kterou kapelu vynesou její fanoušci na první příčku právě při jubilejním ročníku. Tentokrát bude rozhodně napínavější než kdy jindy.

Spolu s programem je spuštěn i předprodej vstupenek. Především pak oblíbených dárkových setů. Veškeré informace ke vstupenkám najdete v předprodeji v sekci vstupenky. Vstupenky a dárkové sety v předprodeji si lze zajistit z pohodlí domova na našem e-shopu. Neváhejte proto využít všech výhod, které předprodej přináší.

 

 
 
previous next
X