Limitovaný předprodej za akční ceny je tady!!!

Přátelé, fanoušci, dlouho očekávané zveřejnění programu a předprodej vstupenek na jubilejní 10. ročník je tady!

Co se týká programu, velmi vám děkujeme za bezmála 500 námětů, jak by měl 10. ročník vypadat. Sestavit jej bylo tentokrát opravdu těžké, ale i lehké. Těžké je to v podstatě vždy. Lehké to bylo tentokrát v tom, že jsme se rozhodli plně vyslyšet vaše přání, zabojovat a zařadit do programu divácky nejúspěšnější kapely našeho festivalu za celých devět let.

V roce 2012 se stal vítěznou kapelou Komunál, v roce 2013 Škwor, v letech 2014-2016 Dymytry. A pak již v letech 2017-2019 (plus po roční festivalové pauze i v roce 2021) Traktor. K tomu další kapely, které jim skrze vaše hlasy takříkajíc šlapaly na paty. Jako čestného hosta si považujeme vystoupení snad největší žijící legendy Aleše Brichty. A samozřejmě ani na jubilejním ročníku nezapomínáme na nové energické mládí. 10. ročník v každém případě přináší našlapaný line-up plný očekávání, kterou kapelu vynesou její fanoušci na první příčku právě při jubilejním ročníku. Tentokrát bude rozhodně napínavější než kdy jindy.

Spolu s programem je spuštěn i předprodej vstupenek. Jako každý rok jsme připravili velmi oblíbené dárkové sety pro dva. Při pořízení dárkového setu ušetříte 200,- Kč a dostanete festivalovou samolepku zdarma. Vstupenky v předprodeji tradičně obsahují opět řadu bonusů. Patří mezi ně pamětní látkový ID pásek, osmistránkový festivalový zpravodaj se spoustou užitečných informací zdarma (včetně přehledu dalších služeb za zvýhodněnou cenu). Doufáme, že bude obsahovat i parkování a stanové městečko zdarma. To je zatím v jednání, leč věříme, že to klapne. V každém případě se dárkové sety a vstupenky v předprodeji jednoznačně vyplatí.

Ale pozor!!! Celofestivalové vstupenky budou k dispozici pouze do konce roku 2021. Z organizačních důvodu bude od 1. 1. 2022 předprodej probíhat opět pouze formou jednodenních vstupenek. Ty bude možné pochopitelně neomezeně a libovolně kombinovat, ovšem každý festivalový den bude odbaven odděleně.

Vstupenky a dárkové sety v předprodeji si lze zajistit z pohodlí domova na našem e-shopu. Od 1. 1. budou k dispozici i u smluvního partnera Ticketmaster. Neváhejte proto využít všech výhod, které předprodej přináší.

 

 
 
previous next
X