JE TO TADY!PROGRAM 2016, PŘEDPRODEJ SPUŠTĚN!

Přátelé, kamarádi, fanoušci,

PROGRAM 2016 JE ,,ODTAJNĚN“! Je vždy nesnadné sestavit dobrý program.  Na straně jedné je v České republice obrovské množství dobrých kapel, které svými kvalitami mají na to, aby se pro účastníky festivalu staly skvělým objevem. Na druhé straně  fanoušci mají mezi kapelami své jasné favority, o které se nechtějí nechat připravit. Už při vzniku festivalu jsme si dali za cíl sestavovat program tak, aby v něm byly zastoupeny legendy rockové scény, současné populární kapely a stejně tak i energické relativně prozatím méně známé kapely, s naším přáním dát takovým kapelám šanci, aby se blýskly před širokým publikem. Nechceme v tomto směru vystupující kapely jakkoli ,,škatulkovat“. Pevně ale věříme, že si v něm každý najde svoji srdcovku, s grády, které si všichni užijeme od začátku po samý závěr.

Na každého, kdo The Legends Rock fest již zná nebo se jej teprve chystá objevit,  od první chvíle dýchne osobitá, přátelská  a neopakovatelná atmosféra, s účastí všech věkových generací, od mladé, střední po starší generaci, včetně dětí a celých rodin, pro které se festival stále více stává malou letní dovolenou s nabitým programem. Ani při pátém ročníku nebude chybět soutěž o divácky nejúspěšnější kapelu, která podle počtů hlasů získá prestižní festivalovou cenu. Opět bude  soutěž o nejoriginálnější fans klub a řada dalších doprovodných akcí. Novinkou se stanou  festivalové noviny s průvodcem a řadou užitečných informací a možností zajímavé výhry. Pilně se pracuje na dalším zkvalitňování  všech služeb, nadále mají napilno i grafici a designeří připravující ještě působivější  scénu i celkovou image areálu. Předností je pestrý výběr ubytovacích kapacit,  velmi kvalitní sociální a další zázemí, možnost blízkého koupání ,  zasazení festu do krásné a pohodové přírody , s možností výletů za řadou zajímavých míst v blízkém okolí.

PŘEDPRODEJ SPUŠTĚN! AKČNÍ DÁRKOVÝ SET – UDĚLEJTE SI RADOST!

Festivalové radosti  na sebe nechají ještě chvilku čekat. Jednu velikou radost si můžete ale udělat už teď. Připravili jsme pro Vás AKČNÍ DÁRKOVÝ SET. Obsahuje celofestivalovou vstupenku za nejvýhodnější cenu 480,-Kč, nové festivalové tričko 300,-Kč, praktický fest vak 200,-Kč a jako bonus památeční série 5ks fest samolepek z let 2012 – 2015 v hodnotě 120,-Kč  ZDARMA. Po úhradě bude celý set zaslán přímo k vám domů, rovněž ZDARMA. Všechny  položky jsou k dispozici samozřejmě i jednotlivě. Informace s přehledem všech možností najdete ZDE.

Festivalová vstupenka z předprodeje  zahrnuje památeční látkový ID pásek, místo ve stanovém městečku a parkování zdarma. Pro prvních 100 účastníků na pokladně s lístkem z předprodeje navíc obdrží festivalovou kšiltovku s logem festivalu a nově festivalové noviny s průvodcem a řadou užitečných informací.

NEVÁHEJTE PROTO A UDĚLEJTE SI RADOST! 

 

 

 
 
previous next
X