HLÁSÍME – VŠE PŘIPRAVENO!!!

Celý rok se snažíme vše chystat tak, aby dva dny The Legends Rock Fest 2018 byly těmi nejhezčími, které se dají v průběhu ro(c)ku zažít. Co vše vám tedy letos zpříjemní chvíle strávené na festivalu?

Pivaře nepochybně potěší, že i letos se bude točit Radegast 10°, Plzeň 12°, někde i Kozel. K dispozici vám bude čtrnáct výčepních stanovišť. Všechny výčepní stánky budou označeny viditelnou nabídkou. Můžete se těšit na pestrý výběr míchaných nápojů, vín a kvalitních káv. A z Jägermeisteru dorazí posílený tým s krásnými hosteskami.

Pro gurmány bude nově připraven široký výběr grilovaných specialit, masových i nemasových směsí z nabídky FULL PARTY SERVIS. Z minulých let nebudou chybět osvědčené burgery a steaky, langoše ani speciality z Asia bistra. Parkování a stanové městečko o téměř neomezené rozloze je i letos zdarma. U vstupu do areálu i ve stanovém městečku je opět zajištěn non-stop stánek, kde bude k dispozici občerstvení od snídaně po pozdní večeři. Zde přistavíme i velkou cisternu s pitnou vodou.

Připomeňme také, že i letos proběhne soutěž o divácky nejúspěšnější kapelu, a kromě řady dalších soutěží se všichni těšíme na nejvýraznější fans (dvojice-trojice) festivalu nebo kapely. Originální výzdoba areálu byla letos opět rozšířena a dotvořena. Právě díky ní byl areál The Legends Rockfestu v roce 2017 vyhlášen časopisem Rock&Pop jako jeden z TOP 5 nejkrásnějších festivalových areálů ČR.

V okolí je řada příležitostí k výletům. Kromě hudebního programu je tak možno celý festival pojmout jako malou tuzemskou dovolenou pro všechny generace. Nedaleko se nachází krásné prvorepublikové koupaliště, hned u vstupu stojí Masarykova věž samostatnosti s výhledem na celé Podkrkonoší.

Ve videu níže si připomeňme jedinečnou a zcela neopakovatelnou atmosféru. Vstupenky budou k dispozici na místě (info v sekci Vstupenky). Zbývá jen přát si hezké počasí a bezproblémové fungování techniky. Tenhle svátek ro(c)ku si prostě nejde nechat ujít! Zbývá tedy už jen být u toho. Těšíme se na vás.

 

 
 
previous next
X