HLÁSÍME, 6. ROČNÍK PŘIPRAVEN!!!

Přátelé, kamarádi,

Připravit předpoklady pro úspěšný průběh festivalu znamená, že dříve než skončí předchozí ročník, je třeba zahájit přípravy dalšího. Přesně o to jsme se celý rok snažili. Na co se letos můžete těšit?

PEČLIVĚ VYBÍRANÉ SLUŽBY
Pestrost a kvalita poskytovaných služeb je jednou z priorit festivalu. Například v dosud nejširší nabídce občerstvení budou nově zařazeny vepřové steaky, hovězí burgery, vše čerstvé a zpracované ,,z domácího“ chovu a produkce. Dále vám je nabízen pestrý výběr kuřecích, hovězích a nemasových směsí, buřty na pivu či klobásy. Tradičně je pak zastoupen široký výběr Asia bistra až po XXL langoše. Od čtvrtka do neděle 12 hod. (dle potřeby) bude v době produkce i mimo ní k dispozici NON STOP stánek s polévkou, ráno si vždy můžete pochutnávat na snídani s čerstvým pečivem a koláči, až do pozdního večera pak na grilovaných specialitách. Po celou dobu akce zde bude také široký výběr nápojů. Další novinkou je uzavření spolupráce s Plzeňským Prazdrojem, a.s. Na osmi stanovištích se bude točit 10° Radegast a 12 ° Pilsner Urguell. Opět se můžete těšit na široký výběr míchaných nápojů, k dispozici vám bude kafé bar s pestrým výběrem kvalitních káv. Bohatou nabídku má připravenou i vinotéka kvalitních vín. Ani letos u nás nebude chybět promotým půvabných hostesek z Jagermaisteru. Zkrátka vaše chuťové pohárky budou mít z čeho vybírat a každý si u nás jistě přijde na své. Kvalitní sociální zázemí se vším všudy je u nás již samozřejmostí.

DOPROVODNÝ PROGRAM
Jako každý rok, i letos nemůžou chybět různé doprovodné akce. Soutěži o NEJpopupárnější kapelu festivalu se dostává stále většího věhlasu. Objektivitu této soutěže neurčuje nikdo jiný než samotní fanoušci. Ti vhazují do připravených nádob hlasovací žetony, a tak hlasují pro toho, jehož vystoupení se mu líbilo nejvíce. Vítěz obdrží speciální cenu – sošku ruky se zdviženými prsty v typickém rockerském gestu. Kdo ji získá letos? Ale ani fanoušci samotní nepřijdou zkrátka. Mohou soutěžit o titul nejoriginálnějších fans dané kapely nebo festu. Toho mohou docílit například neotřelou úpravou svého zevnějšku, ale fantazii se meze nekladou. Tradičně budou opět osobité autogramiády, kdy se fanoušci mohou na chvíli setkat s účinkujícími rockery, těšit se můžete i na řadu dalších soutěží s odměnou bezpočtu zážitkových cen.

IMAGE AREÁLU, NOVINKY
Image areálu a jeho ladění do určitého stylu je jednou z charakteristik, které hořický rockový festival odlišují od stovek jiných festů. Postupně rok od roku se propagace i image akce vylepšuje, od dvoumetrové plastiky rockového symbolu až po nepřehlédnutelnou čtyřmetrovou vstupní bránu. Následovala dvanáctimetrová kulisa lemující pódium a pětimetrový obelisk s plastikou orla na vrcholu. Nacházíme se ve městě kamenné krásy, proto je vše ve stylu kamene. No, a co bude letos navíc? Místo konání dozdobí dvoumetrový titul The Legends Rock Fest a pět vlajek, jimiž chceme vzdát hold dosavadním vítězným kapelám, o jejichž vítězství rozhodli samotní diváci. V nočních hodinách bude vše patřičně nasvětleno.

PRODLOUŽENÝ VÍKEND (nebo týden) S NADUPANÝM PROGRAMEM
O vystupujících kapelách toho již bylo popsáno mnoho. Doplňme proto už jen to, že pro fanoušky z bližších či vzdálenějších míst celé ČR je na festivalu k dispozici možnost relaxace s koupáním na nedalekém překrásném prvorepublikovém koupališti Dachovy, v bezprostřední blízkosti je možnost návštěvy Masarykovi věže samostatnosti s výhledem na celé Podkrkonoší, kde bude současně k dispozici provizorní infocentrum s řadou tipů na desítky dalších podobných příležitostí k návštěvě zajímavých míst. Účastníci vstupenek z předprodeje obdrží festivalový zpravodaj ZDARMA, kde rovněž najdou všechny potřebné informace. Parkování a stanování ,,v otevřeném“ stanovém městečku je na tomto festivalu rovněž ZDARMA. Pro vyznavače vyššího komfortu je v bezprostředním okolí nejméně šest kempů. Zděné sociální zázemí v místě festivalu je samozřejmostí. Nyní už jen dodejme, že kdo nestihl předprodej, ať nezoufá, prodej lístků na místě je zajištěn.

Rok se sešel s ro©kem a festival je opět tady. Přejme si, ať vše organizačně klapne, ať si fanoušci užijí kvalitní muziku a pohodový víkend plný nových a nezapomenutelných zážitků. Přejeme všem účastníkům vydařené počasí a jedinečnou atmosféru, kterou si vždy sami vytváří. Získaná pozitivní energie ať každému vydrží přinejmenším do příštího festivalu.
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
FESTIVAL POHLEDEM KAPEL
TRAKTOR – PAVEL BALKO
Taaak, v první řadě chci říct, že jsem byl s pořadateli v kontaktu tehdy, kdy dělali první ročník, a všichni víme, že to nebylo nic jednoduchého a bylo to doprovázeno velikou řadou pikantností – každopádně tento fest je z mého pohledu hlavně výjimečný tím, že působí neskutečně rodinným dojmem, a to i přesto, že se fakt slušně rozrostl. Vždycky nás fascinovala neskutečně pozitivní atmosféra a nálada, a to na všech frontách… jak v kotli, tak i v backstage. To samozřejmě svědčí o velmi profesionálně zvládnuté organizaci. Pořadatelé se obklopili super teamem a nezbývá, než dodat, že se všichni moc těšíme a všichni si to opět užijem! :) )))

THE SNUFF
Jsme moc rádi, že jsme první českou kapelou zpívající anglicky, která dostala příležitost se ukázat na tomto parádním festivalu, o kterém už nějakou dobu víme. Sledovali jsme úspěšná aftermovies plná nadšených fanoušků. Věříme, že fanoušky rozproudíme a případně nám angličtinu ,,odpustí!“

DYMYTRY
Proth: Ani nevím, pokolikáté budeme s Dymytry na The Legends Rock Fest v Hořicích vystupovat. Co ale vím jistě, že se na tuhle po všech stránkách vymazlenou akci pokaždé moc těším! Je to asi tím místem, super areálem, nebo snad vynikajícím zázemím pro kapely i fanoušky, možná dobrým jídlem a pitím…asi je to tím vším a ještě mnohem víc, proč mě tenhle fakt super festival tak baví! Třikrát za sebou jsme vyhráli hlasování návštěvníků, což je pro nás velká odměna a radost. Doufáme, že i počtvrté zaútočíme na přední příčky :) ) Každopádně slibujeme, že i tentokrát přivezeme pořádnou show a že se všichni společně pořádně pobavíme.
Mildor: The Legends Rock Fest je festival, u kterého vidím každý rok obrovský posun vpřed a vždy se tam těším na fantastickou atmosféru! Hrozně moc mě baví vizuální stránka festivalu, jejich obrovská loga, bannery a znaky, co jsou po celém areálu. Přijde mi to jako takový malý český Wacken :) … Tak třeba za pár let to bude podobných rozměrů.

ARAKAIN – HONZA TOUŽIMSKÝ
Líbí se mi, že pořadatel Zdeněk Lhota dělá festival opravdu pro lidi. Návštěvníci sem jezdí už kvůli té atmosféře, která je fantastická, vstřícná a rodinná… Když někomu nejde v první řadě hlavně o peníze, je to fakt znát. A vnímají to tak samozřejmě i kapely… je to dobrá příležitost potkat se tam se svými souputníky, s kapelami, které máme rádi. Zázemí je tady opravdu výborný. Jsme si tak nějak blíž a máme možnost pohovořit o všem, ne si jen zamávat z odjíždějící dodávky. Skvělý pořadatel, výborné místo na konání festivalu a vždycky parádní atmosféra. To je The Legends Rock Fest.

DOGA – IZZI A JEHO SMEČKA
Na festival The Legends Rock Fest se vracíme hrozně rádi a je super, že i letos můžeme být jeho součástí. Jeho domácí a troufám si říct až rodinnou atmosférou – se skvělým zázemím a organizací – ho řadím mezi jedny z nejoblíbenějších akcí, na kterých hrajeme. Atmosféra koncertů je vždycky naprosto úžasná a je vidět, že si fanoušci fesťák moc užívají. Už se moc těším, až na vás budu moct z pódia zařvat: ,,k***a jste tady?!“ … Takže doražte, protože to bude opět parádní mejdan.

ŠKWOR – TOMÁŠ KMEC
Na The Legends Rock Fest budeme hrát po delší době, a tak se o to víc těšíme na tu super domácí atmošku a parádní podporu od fanoušků, která je v Hořicích vždycky opravdu skvělá!!!

 

 
 
previous next
X