DOPROVODNÝ PROGRAM 2015

Ani letos nebude chybět řada soutěží a doprovodný program, který vás jako nit bude provázet a bavit po celý festival a který dotváří skvělou a osobitou atmosféru The Legends Rock Fest.

TOP 3 TIPY PRO KAPELY A JEJICH FANOUŠKY

 AUTOGRAMIÁDY  a možnost FOCENÍ  s účinkujícími interprety patří na první pohled ke každé obdobné akci. Skutečnost je ovšem taková, že na řadě festivalů se k interpretům ani nedostanete. V Hořicích má focení a autogramiády své pevné místo  a  s některými účinkujícími si dáte možná i pivko.

Během několika dnů bude opět dokončena  originální a dnes již také prestižní soška rockové symbolu, kterou zhotovili žáci  Střední průmyslové školy kamenické a sochařské v Hořicích. Prestiž sošky má hned dvojí význam. Jednak proto, že je vyrobena v  této  významné  škole. Pak samozřejmě tím, že jí obdrží kapela s největším počtem hlasů – od vás fanoušků. Každý účastník dostane na pokladně připravený žeton (jeho podoba je prozatím tajná) a ten pak může přidělit libovolné účinkující kapele. Kapela s největším počtem žetonů se stává vítězem V SOUTĚŽI O DIVÁCKY NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ KAPELU festivalu a v průběhu sobotního večera obdrží zaslouženou cenu. CENU od vás fanoušků.

Do třetice je vyhlášena soutěž o NEJORIGINÁLNĚJŠÍ FANS KLUB kapely (dvojice – trojice). Fanoušci oblíbených fotbalových či hokejových týmů si v tomto dávají dost záležet, tak proč zrovna rockeři by o sobě neměli dát vědět a proč by je nemělo být vidět? Tuto soutěž vyhlašujeme po úspěšných kláních o nejvydařenější KISS makeup či nejvydařenější model hippies. Vyhlášené, opět v průběhu sobotního večera, budou celkem tři party. Připraveny jsou samozřejmě zážitkové ceny. Mezi jinými vstupenky na lanovou a bobovou dráhu do Špindlerova Mlýna, vstupenky na Laser game v Hradci Králové a další ceny od našich partnerů. Už pouhé názvy kapel a jejich image dává námětů na originalitu více než dost. Štěstí přeje připraveným,  pojďte do toho!

DALŠÍ DOPROVODNÝ PROGRAM

 A protože jsme na festivalu The Legends Rock Fest, jehož 4. ročník se odehrává v Hořicích v Podkrkonoší, kromě ceny v soutěži o divácky nejúspěšnější kapelu, nemůže chybět něco extra dobového a hořického. V sobotním doprovodném programu se proto o zpestření postará vystoupení  skupiny hořických  mužoretů  s názvem ,,Artrósa“.  Pro řadu dalších soutěží je v hojné míře tradičně připravena  sladkost od stejně tradičního partnera festivalu – výrobce Kubištovy hořické trubičky.  Mezi jinými  proběhne soutěž o  nejudatnějšího  jedlíka trubiček, jemuž budou největší odměnou, jak jinak, než sladké trubičky. No,  a kdo si bude chtít  trochu zasportovat, The Legends Rock Fest je jedním z vybraných  festivalů, kde se uskuteční krajské kolo (otevřené všem zájemcům) před Mistrovstvím České republiky v Bubble Footbalu 2015. Více na:   www. crazybubbles.cz

 OSTATNÍ MIMO FESTIVALOVÉ AKTIVITY

 Další z velikých předností festivalu je to, že se nachází uprostřed krásné přírody. V bezprostřední blízkosti stojí Masarykova věž samostatnosti s výhledem na areál a celé Podkrkonoší. Návštěvníky potěší i blízkost prvorepublikového přírodního koupaliště Dachovy,  nově vybudovaná cyklostezka  či řada možností pro turistiku. Návštěvníci ze vzdálenějších míst mohou využít výhodné polohy i k výletu do ZOO Dvůr Králové,  na přehradu s vysoce estetickým stavebním provedením Les Království či  do nedalekých Prachovských skal v Českém ráji.  Pro zájemce o výlety tu máme novinku šitou jako na míru. Je jí možnost získání exklusivní ceny, kterou pro vás připravil autorizovaný prodej a servis  vozů  značky Škoda, HAVEX auto  s.r.o. Nová Paka. Jedná se o zapůjčení  automobilu Škoda s plnou nádrží na celý (předem dohodnutý) víkend, a to vše zcela  zdarma!

Předpokladem této výhry je dorazit na pokladnu se vstupenkou zakoupenou v předprodeji ,  a to  mezi prvními padesáti účastníky. Jeden z vás bude zástupci HAVEX auto s.r.o. vylosován, dohodne si  víkendový termín  a může cestovat. Zkuste tedy i vy své štěstí a jděte výhře naproti.

The Legends Rock Fest je zkrátka favoritem nejen festivalové zábavy, ale díky  komplexnímu zázemí je ideální  k prožití příjemných chvil, a to téměř pro všechny  generace.  Zbývá již jen doplnit, že festivalem vás bude provázet moderátorka Blanka Malá. Světový trend upouští od moderátorů festivalů,   no tak budeme pro změnu zase naopak svoji. Jde nám o dobrou zábavu a doprovodný program s moderováním k našemu festivalu prostě patří!

 

 
 
previous next
X