DEJTE ŠANCI MLADÉ KAPELE

Drazí přátelé a fanoušci, s nejkrásnějšími vzpomínkami na úžasnou atmosféru, kterou jste vytvořili  při třetím ročníku festivalu The Legend rock fest 2014, hlásíme, že program pro 4. ročník 2015 je již před dokončením.

Už nám chybí doplnit jen  ,,poslední“ kapelu.  Budeme rádi, když nám  i v tomto případě pomůžete s jejím výběrem. POZOR! Odměnou  vám mohou být tři suprová CD od kapel Škwor, Dymytry a Komunál. Čtěte proto dále…

The Legends Rock Fest aneb Legendy ožívají – ne náhodou je tento název dán do vínku  našemu  festu. A protože každá legenda někdy začíná, rozhodli jsme se vytvořit příležitost pro vystoupení jedné  z talentovaných, prozatím  méně ,,profláknutých“  kapel. V širším výběru  jsme shromáždili 15 různých tipů, jejichž okruh postupně vykrystalizoval na pět finalistů. O konečném výběru vítězné kapely, a tím o její  ,,nominaci“ , rozhodnou jen a jen vaše sympatie. Jak při výběru kapely posupovat?

Postup je jednoduchý. Soutěž najdete na festivalové facebookové  stránce. Stačí „olajkovat“ kapelu, která se vám  nejvíce líbí. Lajkujte v komentářích pod soutěžním  příspěvkem. Vámi nominovaná a vítězná kapela pak bude festival zahajovat. Každý, kdo se sdílením a olajkováním zapojí do výběru   kapely,  získá avizovanou možnost výhry 3 CD od kapel Škwor, Dymytry a Komunál. Výsledky obou ,,klání“ zveřejníme na těchto webových stránkách 15. listopadu 2014.

Hned po tomto datu a díky vám celý program The Legends Rock Fest pro rok 2015 spatří světlo světa a bude zveřejněn. Ve stejnou dobu bude spuštěn i očekávaný předprodej vstupenek. Vstupenky v předprodeji budou opět k dispozici ve všech 800 pobočkách celorepublikové sítě TICKETPRO,  k  dostání tedy budou  napříč celou Českou republikou.

Pro všechny, kteří  si oblíbili místo konání v areálu ,,U věže“ v Hořicích v Podkrkonoší , potvrzujeme, že se i v roce 2015 sejdeme na stejném místě. Mnozí z vás si již nyní zajednávají ubytovací kapacity. Základní přehled ubytovacích kapacit najdete v sekci PRŮVODCE/UBYTOVÁNÍ. I nadále samozřejmě počítejte s bezplatným stanovým městečkem. Přehled ubytovacích kapacit budeme ještě postupně doplňovat.

Celý rockový festival  vznikl na základě vašich přání a představ.   Vždy zde najdete to, co  se vám  líbí. To však nestačí, jdeme dále!  Současně proto připravujeme řadu  novinek.  I nadále nám piště vaše  náměty a nápady k jeho vylepšení.

Přejeme  krásný barevný podzim a už nyní se těšíme na rockové setkání v roce 2015!

 

 
 
previous next
X