HLÁSÍME, VŠE PŘIPRAVENO! BUĎ U TOHO!!

Přátelé kamarádi,

HLÁSÍME, VŠE PŘIPRAVENO!!!
Po dobu dosavadních  ročníků vám postupně představujeme špičky české rockové scény. Složení kapel je i pro letošní jubilejní pátý ročník jedinečné, nejde proto snad ani nikoho vyzdvihovat. Věříme, že si v programu každý najde svou ,,srdcovku“ a celý rockový maratón se stane nezapomenutelnou zábavou od první do poslední minuty. Jenom upřesňujeme, že na místo omluveného Walda Gangu program posiluje skupina LIMETAL.

PESTROST A KVALITA POSKYTOVANÝCH SLUŽEB
Vedle nabitého programu se můžete opět  těšit  na pestrost a kvalitu poskytovaných služeb. Budete si moci pochutnávat na grilované kýtě či grilovaném kolínku, v nabídce budou obří burgery, klobásy i langoše,  stejně jako speciality  Asia bistra.  V provozu bude NON STOP stánek s prodejem koblih, koláčů a různého pečiva,  včetně několika druhů polévek, takže budete mít zajištěnou nejen dobrou snídani, ale  třeba i pozdní večeři.  V celém areálu je samozřejmostí také velký výběr nápojů.  Připraveno je devět stanovišť – od párty stanu přes menší „osvěžovny“. Pivní stany jsou vybaveny vysoce výkonnou technikou (bez sycení CO2). Ani letos nebudou chybět přitažlivé hostesky s celým Jagermaister týmem, těšit se můžete také na pestrý výběr míchaných nápojů, medovinu, nealkoholické nápoje či kavárnu s pestrým výběrem kvalitních káv. Navíc zde letos přibude i  vinotéka.

NOVINKY
Z dalších novinek zmiňme vydání historicky prvního  festivalového zpravodaje, který bude pro všechny účastníky zdarma. Významných změn dozná také  image areálu.  Najdete zde  nové logo typy s nezaměnitelným laděním do stylu kamene. Držitelé vstupenek z předprodeje budou moct využít mimo jiné slev na nákup Hořických trubiček, při návštěvě nedalekého koupaliště Dachova  a na další zážitkové aktivity.

DOPROVODNÝ PROGRAM
Ani letos nebude chybět stále populárnější soutěž o divácky NEJúspěšnější kapelu, pro kterou zdomácněl název ,,kuličková soutěž“.  Opět se můžete těšit na soutěž o NEJoriginálnější FANS KLUB (dvojice až trojice účastníků festivalu).  Nově proběhne vyhlášení NEJvětšího propagátora festivalu. Vyhlášení vítězů soutěží se uskuteční v průběhu sobotního večera.

Vůbec celý festival bude opět provázet tradiční doprovodný program, při kterém máte šanci získat zajímavé zážitkové ceny, VIP vstupenky na lanovou a bobovou dráhu ve Špindlerově Mlýně, dárkové poukazy na Laser Game v Hradci Králové a další věcné ceny od produktových partnerů – např. od pivovaru či od výrobce Hořických trubiček. Opět proběhne autogramiáda a osobité fotografování s účinkujícími interprety, kteří jsou vám na tomto festu blízko jako málokde jinde.

MIMOFESTIVALOVÉ AKTIVITY
Návštěvníci ze vzdálenějších koutů republiky i ti zahraniční jistě ocení tipy k řadě výletů a na  možnosti doplňkových aktivit. Zmiňme například osvěžení  či pobyt  v nedalekém unikátním prvorepublikovém koupališti Dachovy nebo v kempu s koupalištěm v Milovicích, vyhlídku na celé Podkrkonoší z přilehlé historické rozhledny  Masarykovy věže samostatnosti. Dále se můžete projet na kole či in line bruslích  po cyklostezce spojující  koupaliště Dachovy  se sympoziem soch pod širým nebem. Někoho třeba zláká i projížďka  po legendárním motocyklovém okruhu 300 Zatáček Gustava Havla. Nabízí se také možnost návštěvy dalších jedinečných míst jako například ZOO Dvůr Králové, prohlídka unikátní stavby přehrady Les Království, nebo výlet do Prachovských skal v Českém ráji.

ZÁZEMÍ, UBYTOVACÍ SLUŽBY
Účastníci v místě konání si rovněž pochvalují dostupnost zdejšího sociálního zázemí. Tedy toalet, sprch a umyváren. Oceňují i  velký výběr kempů v blízkém okolí, které  také poskytují  solidní sociální a dopravní zázemí.  Zhruba  300 m od místa konání  festivalu je pro parkování a stanování  připravena ZDARMA  téměř neomezená plocha.

CO DODAT?
Kdo nestihl předprodej, nemusí se ničeho obávat. Vstupenek bude na místě  dostatek. Přejme proto všem návštěvníkům, hudebníkům a celému festivalu krásné počasí. Mnozí  návštěvníci  všech generací, často celé rodiny, hodnotí tento festival jako sen, ze kterého se nechtějí probudit.

Ať už se ve spojení s festem rozhodnete prožít  u nás prodloužený víkend nebo jen jeden den,  určitě si to parádně užijete.  Zbývá už jen  dorazit a být u toho!

 

 
 
previous next
X