ZAHÁJILI JSME PROPAGACI, PŘEDPRODEJ

Při příležitosti legendárního závodu 300 Zatáček Gustava Havla v Hořicích jsme zahájili propagaci The Legends Rock Fest pro rok 2013.

K vidění jsou billboardy, venkovní bannery, distribuováno a vylepeno je tisíce plakátů, desítky tisíc letáků, k propagaci jsou připravena trička a řada samolepek. Materiály se postupně objeví v celém Královéhradeckém kraji a jeho sousedství. Propagace bude gradovat bannerou kampaní na webovém portálu www.seznam.cz, spotovou kampaní na Rádiu Černá hora, soutěží o vstupenky v týdenníku 5 + 2 dny a řadě dalších médií.

Tímto příspěvkem chceme poděkovat především celé řadě dobrovolníků, kteří nám s propagací pomáhají. Všichni věnují pomoci s propagací nemalé úsilí a je jasně vidět, že jejich hlavním motivem   je „čisté srdcařství“ a vztah k dobré hudbě, ke kapelám, které mají rádi, a  snaha umožnit i ostatním lidem bezvadné setkání a dobrou zábavu. Kdo se chce přidat, neváhejte, sdílejte na face booku, šiřte informace o akci, jak se jenom dá. Mnohé z dobrovolníků již nyní najdete v sekci  fotogalerie – propagace 2013.

Znovu tímto chceme  poděkovat reklamním partnerům, díky kterým je možné celý festival s jeho bohatým programem a službami pořídit za zvýhodněnou cenu 349,-Kč. I když je prodej vstupenek zajištěn v místě festivalu  v dostatečné míře, vstupenky v předprodeji vycházejí cenově nejvýhodněji. Bližší informace najdete v sekci vstupenky nebo na webovém portálu www.ticketpro.cz

Prvních 100 účastníků na pokladně, s lístkem z předprodeje, jako dárek navíc získá festivalové tričko nebo CD věnované přímo od účinkujících!

 

 

 
 
previous next
X