PROSTĚ NAŠE SRDCOVKA

Vážení fanoušci, účastníci festivalu,

jubilejní 10. ročník The Legends Rock Festu 2022 je za námi. Jedno známé pořekadlo říká, že jednou sám vidět (zažít) je lepší než stokrát slyšet. Na jedinečné okamžiky je tedy v tuto chvíli snad lepší zavzpomínat nad videosestřihem, než se jakkoli rozepisovat.

Každopádně vám chceme poděkovat za účast. Jako vždy jste byli naprosto senzační. Často bývají vyřčena slova, že tento festival je TOP nejen pro vás fanoušky, ale i pro samotné muzikanty, pro které je vždy příjemnou zastávkou v rámci letní festivalové šňůry. Tato slova jsou pro nás tou největší odměnou, povzbuzením a větrem do plachet pro další přípravy.

To vše je skutečně výsledkem více než desetileté práce. Zejména poslední čtyři roky byly spjaty s tím, že jsme pro vás s veškerým nasazením chystali co možná nejpohodovější a komfortní areál na míru. Samozřejmě že je stále co zlepšovat – a také v tom budeme pokračovat.

Pro rok 2023 je však největší výzvou zvyšování komfortu nejen v areálu, ale i mimo něj – tedy stanové městečko a další přilehlá prostranství. Kromě dostupných kempů či jiných ubytovacích kapacit bychom na těchto plochách rádi zřídili sprchy. Pracujeme na tom.

Tím spíše děkujeme majitelům sousedních pozemků, panu Petru Novotnému a ZD Podchlumí Dobrá Voda, že nám v zajištění těchto jednorázových potřeb vycházejí maximálně vstříc. A samozřejmě i nyní děkujeme všem partnerům, kteří nám pomáhají. S jistotou lze říci, že bez partnerských spoluprací by se o festivalu tohoto typu nedalo vůbec uvažovat.

Připomeňme tedy již jen to, že předprodej vstupenek včetně zveřejnění programu na 11. ročník 2023 bude spuštěn nejpozději do konce října. Uděláme vše pro to, aby tato naše srdcovka byla i nadále určitým pomyslným majákem pro zbývající dobu, než se sejdeme, a důvodem k těšení se na společně prožité dny. Už nyní odpočítáváme, těšíme se! Na viděnou 20.-22. července 2023.

 

 
 
previous next
X