POZVÁNÍ OD MODERÁTORKY

Ačkoli se to nezdá, rok utekl jako voda. The Legends Rock fest nám vyrostl jako úžasná květina a po úspěšných, dvou předchozích ročnících, se už v pátek 18. a v sobotu 19. července  můžeme těšit na 3. ročník.

V průběhu dvoudenního festivalu se představí 16 kapel. Z hudebních legend budou zastoupeny ARAKAIN- 31let, Miloš DODO Doležal (ex Vitacit), DEBUSTOL, PUMPA- 32 let a ORIENT – 50 let na scéně. Jistě zdatně jim budou konkurovat kapely relativně mladé, mezi které patří česko-německá kapela Bitch and Chips, – předkapela americké legendy KISS z pražské O2 Arény 2013, NOBODY KNOWS – vítěz celorepublikové soutěže Metal Gate 2013, i BLUE ROCKET, které se při svých vystoupeních střídaly na jednom podiu s takovými legendami světového rocku jako například Nazareth či Slade.  Atmosféra bude nepochybně gradovat i u současných rockových hvězd kapel ŠKWOR, DYMYTRY a v regionu velmi populárního KOMUNÁLU. Srdce mnoha dívek určitě potěší hudební star KAMIL STŘIHAVKA v doprovodu Leaders. Opravdu silné zastoupení budou mít i ženské kapely jako THE AGONY, hradecká formace K2, Jane Razor se svojí kapelou JANESESSION ze Slovenska, ale třeba i EPITAF s Monikou Mondi Andělovou za bicími.

Stejně jako vloni, nebude ani letos chybět divácká soutěž o nejúspěšnější kapelu.  V sobotu nově proběhne soutěž pro diváky o nejhezčí model HIPPIES. Za nejlepší modely jsou připraveny dárkové poukazy na bobovou a lanovou dráhu  ve Špindlerově Mlýně, produkty od pivovaru a další ceny. Připraveny budou i další ceny a soutěže, a to i pro nejmenší návštěvníky. V místě konání bude opět přistaven třicetimetrový jeřáb. Vyznavačům adrenalinu se tak naskytne mimořádná příležitost k slanění, nebo třeba doposud nepoznaný výhled na celé Hořicko a Podkrkonoší. Zajímavostí bude i zastaveníčko, které se na festu dají členové Cabrio clubu ČR. Vyznavači foto skalpů si vedle fotografování s účinkujícími určitě nenechají ujít možnost vyfocení u nového 3m vysokého modelu rock festu.

Obrovskou předností akce je opravdu kvalitní zázemí. Služby již při předchozích ročnících vykázaly velmi vysokou úroveň. A tak i letos budou na místě opečená  selátka, speciality na grilu, kýty, steaky, kuřecí, klobásy. Dále gyros, maďarské langoše, bramboráky, Asia bistro, vše s řadou dalších specialit a pochoutek. A aby nebyla žízeň, k dispozici bude na devět stanovišť s výběrem šesti druhů piv partnerského pivovaru,  včetně oblíbené malinovky a dalších míchaných alko i nealko nápojů. S nabídkou alá ,,volání divočiny“ bude přítomen celý tým Jagermaister, s přitažlivými hosteskami. Bohaté občerstvení bude doplněno zónou rock shopu. Nebude chybět nový model festivalového trička nebo třeba také speciálně pro tuto akci vyrobený energy drink ROCK ENERGY a další produkty.

Návštěvníky ze vzdálenějších míst bezpochyby potěší nádherná příroda. Blízkost unikátního koupaliště a přírodních lázní Dachovy. Možnost vyhlídky z Masarykovy věže samostatnosti. Příležitost k projížďce či procházce  po nedávno vybudované nové cyklostezce, která je přivede třeba až k přírodnímu sympoziu na vrchu Sv. Gottharda, k lomu U svatého Josefa nebo k již zmíněným lázním Dachovy. K tomu všemu se budete nacházet na okruhu legendárního závodu 300 Zatáček Gustava Havla. Tak krásné a zajímavé prostředí pohromadě se jen tak někde nevidí.

Připojíme-li k tomu pestrý výběr ubytování v chatkách, dostatečné kapacity pro stanování, kempování a parkování, dostatečné sociální zázemí, pak je tato akce favoritem na jednu z nejvydařenějších příležitostí k celovíkendové zábavě, doslova pro všechny generace a celé rodiny.

Byla jsem s Vámi na prvním ročníku festu a byl moc fajn. Na druhém jsem byla částečně také, i když jen chvilku z té druhé strany podia a byl taky bezva. No a  na prahu toho třetího, kdy se vracím opět na stage, s klidným svědomím už dnes tvrdím, že bude prostě super a vy by jste u toho neměli chybět! Těším se na Vás!

                                                                                                                                                                                 Blanka Malá – moderátorka

 

 

 

 

 

 

 
 
previous next
X