Napiště si o nové tričko

Napište si o nové tričko (fest dres 2013) a získejte 3 samolepky ZDARMA. Pro nečekaný zájem je hotov nový model a již nyní si jej můžete objednat.

Objednání trička je jednoduché a k dispozici jsou dva způsoby. První možnost je napsání zprávy na facebooku, jehož odkaz najdete na hlavní straně. Druhý způsob objednání je e-mailem na adresu: info@thelegendsrockfest.cz

Tričko je vyrobeno ze 100% bavlny, černé barvy a ve velikostech S, M, L, XL, XXL a XXXL. Cena je 299,-Kč. A pozor! Ke každému objednanému tričku Vám navíc přibalíme 3 samolepky. Jsou jimi logo, symbol a odkaz na web festu.

U objednávky napište své jméno, poštovní adresu, na kterou chcete tričko (a) poslat, a Váš e-mail nebo tel. pro potvrzení objednávky.

POŠTOVNÉ A BALNÉ NEÚČTUJEME! Odměnou nám bude, když se zaslané samolepky objeví na Vašem autě nebo jiném viditelném místě a případné vložení foto na facebook.

Připojujeme informaci, že předprodej vstupenek za zvýhodněné ceny je již nyní v plném proudu. Probíhá v celorepublikové TICKETPRO a kompletní informace najdete zde.

 

 

 
 
previous next
X