6. ROČNÍK OPĚT GRADOVAL

Přátelé, kamarádi,

zdá se to být jako včera, kdy jsme položili základní kámen 1. ročníku The Legends Rock fest, a letos jsme spolu prožili dokonce již 6. ročník! Když jsme tento festival zakládali, bylo naším velkým přáním, aby se tento festival stal příležitostí k malé domácí dovolené pro všechny generace, třeba i pro celé rodiny, a aby se na něj všichni rádi vraceli. Již předprodej naznačoval, že se na 6. ročník chystáte přijet snad z celé ČR. U vstupu do festivalového areálu jsme proto instalovali mapu ČR, na které jste mohli označit, odkud jste k nám přijeli. Přestože se festival vždy koná v závěru týdne, mnozí z vás přijíždějí do Hořic v Podkrkonoší již v pondělí, k pobytu využívají komfortu dostupných lokalit ke kempování a řady doprovodných aktivit. Instalovaná mapa potvrdila vaši účast doslova ze všech koutů celé České republiky. K tomu zde panovala opět nezaměnitelná a osobitá atmosféra, kterou, jako jedna jedinečná festivalová rodina, neumí udělat nikdo jiný než vy, fanoušci. Jsme za to velice rádi a chceme vám za to moc a moc poděkovat.

Každý ro©k usilujeme o různé inovace, dokreslující atmosféru celého festivalu. Postupně mezi ně patří například plastika fest ,,paroháče“, průřez fotografií z každého ročníku, kulisa kolem pódia, vstupní brána, obelisk s plastikou orla uprostřed areálu, jako jednoho ze symbolu festivalu. Těší nás, že si těchto novinek všímáte. Vždyť právě tyto „drobné“ detaily náš festival odlišují od všech obdobných akcí. Stejně jako u předchozích ročníků jste proto zaznamenali novinku v podobě dvoumetrového nápisu The Legends Rock Fest a především pět šestimetrových bannerů, z nichž je každý věnovaný divácky nejúspěšnější kapele z předchozích ročníků. I pro rok 2018 určitě připravíme nějaké překvapení. Jednu novinku můžeme prozradit již dnes. A to, že k dosavadním pěti bannerům přibude šestý, právě z letošního ročníku. Ve hvězdně nabitém programu kapel Škwor, Dymytry, Arakain, Krucipusk, Komunál, LImetal, Doga a řady dalších kapel nastupujícího energického mládí na pomyslnou první příčku historicky poprvé a nesmazatelně vystoupala kapela Traktor. Ta si také odváží hlavní cenu pro divácky nejúspěšnější kapelu festivalu.

Šestý ročník je za námi, živé vzpomínky a zážitky nám však zůstanou a nikdo nám je nevezme. Kdo si chce zavzpomínat na nezapomenutelné a společně prožité chvíle, nechť navštíví fotogalerii 2017 nebo třeba jeden z mnoha reportů. Každopádně my už žijeme přípravou nového 7. ročníku. Není to však ale vůbec jednoduché! Mezi největší starost patří každoročně rostoucí náklady, stále větší nárůst administrativy a nově například jednorázové ,,venkovní“ zajištění až patnácti on-line elektronických pokladen. Ty spolu s představou technického zajištění vydávání lístků například na každé pivo budou nepochybně noční můrou nejednoho organizátora. Každopádně slibujeme, že pro vás fanoušky uděláme maximum, abyste si opět užili dva dny skvělé zábavy. Tím spíše za vás všechny a za celý realizační tým děkujeme našim partnerům, podporovatelům a dobrovolníkům, díky nimž můžeme náš společný sen každoročně měnit ve skutečnost. Program 7. ročníku hořického rockového festivalu bude představen již v listopadu 2017. Ve stejnou dobu bude spuštěn i předprodej limitované edice dárkových setů a vstupenek za akční ceny. Štěstí přeje připraveným, nic proto neodkládejte. Těšíme se na vás v roce 2018.

Za celý realizační tým
Zdeněk Lhota
Organizátor

Mapa republiky s účastníky 6. ročníku:


The Legends Rock Fest 2017 (Official video 2017)

 

 
 
previous next
X